1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Şikayetim Var


LAME® Medikal Giyim firmamız, cerrahi tekstil ürünlerimiz, bayan ve erkek sağlık üniformaları, bone modellerimiz, sabo terlik modellerimiz, cerrahi takımlarımız ve alt ile üst parça tek ürünlerimiz, ortopedik hastane ayakkabıları, sağlık ürünleri, medikal aletler, malzemeler ve birçok medikal ürünlerimizle sizlerledir. Sitemizden kategorilerimizi inceleyebilir, ürün bilgisi bölümlerimizden bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri destek hattımızdan da sorularınıza yanıtlar alabilirsiniz. Online alışveriş sistemi ile siparişlerinizi verin ve ülkemizin her yerinden gönderimlerimizi alın. Kargo takibi yapmak için kargom nerede bölümümüzden izleme edebilirsiniz. Ayrıca, şikayetim var kategorimizden iade ve değişim sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Ürünümü Nasıl İade / Değişim Yapabilirim?

LAME® şikayet var bölümümüz her zaman aktiftir ve başvurularınıza yanıt alacaksınız. iade ve değişim şartlarımız olarak, ürünlerin kullanılmamış ve temiz bir şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Lütfen, ürünlerin üzerinde, daraltma işlemleri, yıkama,ütüleme gibi işlemler yapmayınız. Paçaların yaptırılması ya da ürünlerin ölçülerinin değiştirilmesi işlemlerinin yapılmasında iadede sorun olacaktır. Medikal terlik ve ayakkabıların iadesinde, ürünün kullanılmamış şekilde ve kutusunda iadesi beklenmektedir. Değişim kaynağı alıcımız ise, alıcımızdan kaynaklanmakta ise, bu gönderimin kargo ücretinin alıcımıza ait olduğunu ekleyelim. Sitemizin şikayetim var bölümünde, şikayet konusunu ve sizden istenen bilgileri girecek, iade ve değişim işlemlerinizin tarafımızdan net olarak anlaşılmasını sağlayınız. Ürün kullanımı ya da değişim talepleriniz konu olabilir.

İade ve değişim formunu doldurarak, bu işlemlerin hızlanmasını sağlayınız. Fatura ve diğer ekli belgeleri, iadenizde eklemeyi unutmayınız. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren yedi gün içinde ürün iadesi işlemlerini yapabilirsiniz. İade ve değişim formumuza bu bölüme tıklayabilirsiniz. Ürün iade ya da değişim nedeni, kimlik ve iletişim bilgileriniz girilmelidir. İade nedeni firmamız tarafından incelenir, ödemeniz yapmış olduğunuz ödeme usulüne göre size gönderilir. Bu işlemin sizi bekletmeden gerçekleşeceğine emin olabilirsiniz. Ürün değişimi talepleriniz de firmamız tarafından kesinlikle erteleme ve gecikme olmadan yapılır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, iade ve değişim sistemlerini de sonuna kadar uygulamaktadır. Ürünlerin doğru seçimi, hatalı ya da eksik özellikleri olan ürünlerin değişimi, ya da ödeme iadesi işlemlerimiz de tüketici haklarına saygılı olarak hızlı yapılmaktadır.

Şikayet Formu için Tıklayın