1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Tam anlamıyla sizin talep ve gereksinimlerinize göre tasarlanan erkek nöbet takımları Lame Medikal giyim kalitesi ile birleşince meydana harika ürünler çıktı. Satışa sunduğumuz ürünlerin hepsinde diğer farklı ürünlerimizdeki gibi yüksek standartlarda bir kalite uygulanmıştır. Siz değerli müşterilerimizin çalışırken rahat ve konforlu bir şekilde olması için doğaya dost sağlık açısından uygun nefes alabilen kumaşlar tercih edilmiştir. Scrubs takımlarımız genellikle kısa kollu ve v yaka olarak tasarlanmaktadır. 3 cep detayı bulunan forma üstleri terletmeyen kumaşlardan üretilmektedir. Ayrıca kolay kırışmayan kolay ütülenir kumaşlar tercih edilmektedir.

Scrubs Takım

Scrubs, özellikle cerrahi operasyonlardan önce cerrahlar, asistanlar, doktorlar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca diş hekimleri, hemşireler, tıpta uzman kişiler, anestezi uzmanları tarafından da tercih edilen ürünlerdir. Cerrahi forma olarak da isimlendirilmektedir. Özellikle iş yaşamında tercih edilmesi büyük rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Giyimin çoğunlukla cerrahi operasyonlarda oldukça önemli bir ayrıntı olması sebebiyle kıyafet seçimi olarak medikal yönden en uygun olan scrubs kombinleri tercih edilmelidir. Sağlık alanındaki giyim çeşitliliği önem taşır.

Siyah, kırmızı, kot rengi, turuncu, lacivert, saks mavi, koyu mavi, açık buz mavisi, gri, füme, açık lacivert, petrol yeşili, hâkî yeşil, mürdüm gibi çok sayıda farklı renkte  üniformaları sayfamızdan hemen inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Değişik renklerde ürün talepleriniz için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Ameliyathane formalarında isminizi formanıza yazarak işeyebilmekteyiz. Kişiye özel ürünlerimizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ameliyathane alt pantolonlarımız sağ sol ve arka taraf olmak üzere 3 cepten oluşmaktadır. Ameliyat demişken sadece insanlarımız değil sessiz dostlarımız için de dolaylı olarak hizmet vermekteyiz. Hayvanlarımız için hizmet vermekte olan veteriner arkadaşlarımız içinde son derece kaliteli ve rahat formalar tasarlayıp üretmekteyiz.  Lame Medikal giyim yüksek kaliteli üretilen modellerimiz uzun çalışma süreleri boyunca size hem konforu hem de rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Sizde formanızı kişisel hale getirmek isterseniz, online sayfamızdan adınızı yazdırma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sipariş vermeden önce vücut ölçülerinizi tam olarak belirlemelisiniz. Beden tablomuzu kullanarak sizin için en ideal bedeni tercih edebilirsiniz. Vücut ölçünüze göre seçeceğiniz formanız hem zevkinize uygun ve ucuz maliyetlerle ücretsiz kargo imkanı ile kapınıza kadar teslim edilecektir.

Ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir diğer konu erkek ve kadın bedenlerinin farklı farklı olmasıdır. Kadın ve erkeğin beden şekli kalıbı aynı olmaması sebebiyle tek tarz kalıp ürün üretimi yapılmamaktadır. Lame Medikal giyim markamızda her bedene uygun özel forma bulabilmeniz mümkündür.

Scrubs Forma Nereden Alınır? Scrubs Nedir? Scrubs Ne Demek?

Cerrahi operasyonlar sırasında ya da öncesinde sağlık alanında mesai ve nöbet saatlerinde kullanılmaktadır. Doktor'ların giymiş olduğu scrubs'ın giyilme süresi kumaşın kalitesine göre değişim göstermektedir. Formalar ameliyat işlemlerini dışında da tercih edilebilir. Günlük yaşamda da farklı alanlarda forma kullanılabilmektedir.

Üniforma kombinleri kullanımının önemi oldukça fazladır. Bu sebeple de genellikle sağlık alanında tercih edilir. Kombinlerini farklı birçok alanda tercih edebilmek mümkündür. Bu özel kombinler hem hastalar hem de diğer kişiler üzerinde güzel bir izlenim oluşturur. Ayrıca renklerin kişiler üzerinde büyük ölçüde etkisi bulunmaktadır.

Ameliyata girecek hastaların rahat hissetmeleri ve stres seviyelerinin minimum olması için çoğunlukla mavi ve yeşil renkler kullanılmaktadır. Özellikle mavi renk kişiler üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu sebeple sağlık sektöründe önemi fazladır. Çünkü forma kombinleri hastanın daha fazla stres yapmasının önüne geçer böylece çok daha kolay bir şekilde tedavi yapılması sağlanır. Bu yönden kombinler sağlık alanında çok yarar sağlamaktadır.

Ayrıca, sıklıkla kullanılmaya devam edecek kombinler arasındadır. Sağlık alanında güvenilerek kullanımı sürmektedir. Kumaş yapısının esnek olması nedeniyle tıbbi alanlarda görevli kişilerin rahat hareket edebilmelerini sağlayan ve vücutlarını saran bu ürün çokça tercih edilmektedir. Alt üst takım olarak satın alınabilir ve tek bir paket halinde gönderim sağlanabilir. Farklı formaların dışında scrubs istenildiği anlarda giyilerek değişik hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Forma altlarında tercih edilen lastiğin gevşekliği bedene oturması büyük önem taşır. Giyen kişiyi sıkmamalı ya da çok gevşek belden düşecek şekilde olmamalıdır. Kilo verme durumuna uygun olarak bel ipi ürünleri olanlar daha fazla kullanılmaktadır.

Scrubs Renkleri Nelerdir?

Formalar çoğunlukla, mavi ve kırmızı renk tonlarında ürünlere sıklıkla karşılaşabiliyoruz. Tercih edilen bu renkler mutlaka farklılık da gösterebiliyor. Genellikle lacivert ve siyah tonları yoğun olarak kullanılıyor. Ayrıca son zamanlarda desenli renkler ürünler de bulunuyor. Bu desenler genellikle beyaz, krem ve yeşil tonları ağırlıklı oluyor.

Scrubs kombinlerinde en fazla tercih edilen renkler bunlar. Farklı renkler de giyilebiliyor. Fakat Ameliyatlarda hangi rengin tercih edildiği de bazı anlarda önem taşıyabiliyor. Bu sebeplerden ötürü açık daha fresh renkler de yoğunlukla kullanılabiliyor. İleriki dönemlerde daha değişik kombinler, renkler de  görebiliriz. Her yıl farklılıklar meydana gelebiliyor.

Bu çeşitlerinden hangisi daha çok kullanılabilir konusunu incelediğimizde şunu söylemek mümkün. Özellikle aynı renkte takım olanlar daha fazla tercih edilebilir. Takım ürünlerin farklı diğer ürünlere oranla bir kombin anlayışları olmadığı için zorunluluk durumu da böylece ortadan kalkıyor. Bu sebeple de çeşitleriden en popüler olanların takımlar olması oldukça normaldir. Cerrahi kombinleri arasında birbiri ile uyum içerisinde olanlardan alt üst takımlar da yapılabilmektedir. 

Scrubs Çok Fazla Tercih Ediliyor mu?

Özellikle ameliyatlar konusunda en çok kullanılan bir formadır. Üstelik hemşirelerimiz de sıklıkla kullanmaktadır.  Bu sebeple de neden daha fazla tercih edildiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu durum gelecekte değişebilir mi ya da ne kadar farklılaşır bilemiyoruz.

Her yıl değişik değişik giysiler ve formalar üretilmektedir. Cerrahi alanında kullanılan ürünler gün geçtikçe değişkenlik göstermektedir. Fakat üst seviyede bir farklılıktan bahsetmiyoruz. Devamlı olarak kullanımı sürecek gibi duran ürünler arasındadır. Farklı birçok sebepten dolayı özellikle sağlık sektöründe çalışanların ilgisini çeken scrubslar kullanım rahatlığı sayesinde beğeni kazanmaktadır. Bu nedenle kullanılmasının önemli nedenleri bulunmaktadır. 

Tüm Türkiye’de yaygın bayi ağına sahip Lame Medikal giyim sayesinde ile dilerseniz evinizin konforunda online alışveriş yaparak dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya Bursa gibi başta büyük şehirler olmak üzere tüm şehirlerden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. 

Son yıllarda cerrahi üniforma üreten firmaların sayısı giderek daha da artmaktadır.  Kullanılan kumaş özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Bu durumun sonucu olarak da sektörde satılan scrubs ürünlerinin fiyatlarının aralığı artmaya başladı. Üretim yapılan kumaşların materyali, kumaşın meydana gelmesindeki temel maddelerin miktarları, kırışıklık engelleme özelliği ve mikrop önleyici özellik, rahat hareket edebilme fonksiyonu  fiyatlardaki değişikliklerin sebebini oluşturmaktadır.

Scrubs