TÜM ÜRÜNLERDE %25 İndirim!

Doktor Önlüğü

Doktor önlüğü modellerinin yanı sıra renk seçeneklerinde de farklı seçimler yer almaktadır. Önlüklerde kaliteli kumaşın yanında likralı tercihler bulunmaktadır. Bunun ile beraber önlüklerde kaliteli bir kesim ve birinci sınıf dikiş özellikleri ile hazırlanan ürün tercihleri yer alır. Kullanım alanınıza uygun özellikleri sunan, tasarım ve renk seçimlerinde de istenen uyuma sahip olan önlükleri firmamız ürün yelpazesinden satın alabilirsiniz.

Doktor önlüğü modelleri arasından seçimlerinizi yaparak satın alma işleminizde dilerseniz toptan satın alma avantajından da yararlanmanız mümkün olmaktadır. Doktor önlük modellerinde geniş bir liste sunan firmamız aynı zamanda ürün tasarımlarında stoklu olarak da hizmet sunmaktadır. Beden seçimleri ve doktor önlük modellerinizi yaparak dilediğiniz adet önlük siparişiniz firmamıza ulaştırabilirsiniz. Doktor önlüğü satın alma işlemlerinde ihtiyacınıza uygun olan tercihlerden yararlanırken toptan alım avantajı ile ürünleri satın alabilirsiniz. Toptan alım işlemlerinde dilerseniz firmamız müşteri temsilcimiz ile görüşerek ihtiyaç duyduğunuz ürün adedini modelleri ve beden seçenekleri ile ileterek siparişinizi verebilirsiniz.

Doktor Önlüğü Fiyatları - Klasik Yaka Uzun Boy Önlük

Firmamız kaliteli doktor önlüğü ve diğer önlük tasarımlarında lider isimler arasında yer almaktadır. Seçimlerinizi yaparak siparişinizi firmamıza iletmeniz sonrasında ise ürünleriniz belirtiğiniz adet ve model olarak kısa sürede adresinize kargo edilecektir. 

Doktor Önlüğü Fiyatları

Doktor önlükleri farklı görev alanlarına göre değişen seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Farklı model seçenekleri ve tasarım özellikleri hekimlerin görev alanlarını belirlerken aynı zamanda görevlerinin yerlerine göre değişen seçenekler ile sunulmaktadır. Firmamız doktor önlüğü fiyatları ekonomik seçimler ile satışa sunulmaktadır.  Doktor önlüğümüz uzun arayışlar sonucu bulduğumuz son derece kaliteli kumaşımızdan üretilmektedir. Kaliteli üretim özellikleri ile satışa sunulan doktor önlüğü modellerimizde farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaca uygun olan seçeneklerde yer almaktadır.

Doktor önlüklerinin satın alınması işlemlerinde kaliteli üretim özelliği de son derece önemlidir. Hem kaliteli üretime sahip olması hem de ekonomik fiyatlar ile satışa sunulması ürünlerden istenen avantajın elde edilmesinde destek sunar. Birçok farklı model ile hazırlanan doktor önlükleri aynı zamanda değişen kullanım alanlarına göre de kullanılabilmektedir. Hekimlerimizin görevleriniz gerçekleştirirken rahat hareket etmeleri ve giyimlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmamaları içinde kaliteli üretimden yararlanmaları gerekir. Kalite üretim demişken akla gelen bir diğer ürünümüz ise hemşire formalarımızdır. Son derece özenerek tasarlanmış ve üretilmiş olan formalarımız. 100% Pamuk ve likralı olup, esnek,terletmeyen ve daraltmayan bir yapıya sahiptir. Uzun uğraşlar sonucu ürettiğimiz bu ürünü arkasında durarak satışa sunuyoruz.  Her sağlık çalışanlarımıza verdiğimiz değeri veteriner arkadaşlarımıza da veriyoruz

Doktor önlüğü tasarımlarında kullanım alanına uygun olarak hazırlanan modeller ayrıca kadın ve erkek hekimlere göre de değişim göstermektedir. Kadınlara özel olarak hazırlanan ya da erkeklere özel olarak tasarlanan model seçimleri arasından tercihinizi yaparken beden seçimlerinde de doğru tercihin belirlenmesi kullanım açısından değerlidir. Dar olan ürünler kullanımda sıkıntı yaşanmasına neden olurken bol olan ürünlerin kullanımı da oldukça zorlayıcı bir duruma sebep olur. Bu sebep ile ürün seçimlerinde fiyatların yanı sıra satın alınacak olan önlük ile ilgilide detayların belirlenmesi de önemlidir. Sitemizde ki tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alma şansınız mevcuttur scrubs üniformalarımız, önlüklerimiz ve diğer tüm modellerimizin detaylıca bilgileri verilmiştir.

whatsapp+8 canlı destek