1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

LAME® Hakkında

LAME® Hakkında

LAME® Medikal Giyim olarak, hedeflediğimiz %100 müşteri memnuniyeti, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara ulaştırma ve giderek, ülkemizin medikal ürünler imalatını ve satışını yapan en önemli markalardan biri olma hedeflerimizi giderek yakalamaktayız. Firmamızın internet sitesinden, ürünlerimize göz atabilirsiniz ve kategorilerimizden, ürün bilgilerini okuyabilir, müşteri temsilcilerimizden sorularınıza yanıt alabilir, 24 saat siparişlerinizi verebilirsiniz. Ülkemizin her noktasına, en hızlı şekilde ürün gönderimi yapmaktayız. Güvenli kargo ile gönderilen ürünlerimizi, orijinal ambalajı içinde, faturalı ve belgeli olarak teslim alacaksınız. Uygun ödeme seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

LAME® Medikal Giyim olarak, doktor, diş hekimi, veteriner, hemşire, hasta bakıcı, laboratuvar uzmanları, anestezi uzmanları, röntgen teknisyenleri gibi sağlık alanında çalışan değerli personelimiz için medikal ürünlerin imalatı ve satışını yapmaktayız. LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. firmamız, sağlık üniformaları ve bone tasarımlarında adından söz ettirmektedir. Sağlık çalışanlarımız için, steril ortamlarda giyilebilen, alt ve üst formalar, forma takımlar,bone modelleri, farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Medikal giyim ürünlerimiz, sağlık koşullarına uygun, en kaliteli ve dünya standartlarında kumaşlardan hazırlanmaktadır. Geniş beden aralıklarından ve renklerde, desenlerde hemşire forması, doktor önlüğü modellerimizi kategorilerimizden inceleyebilirsiniz. Bonelerin sağlık alanında son derece önemli olduğu malum. Cerrahi bone çeşitlerimiz, hekimlerimizin ve diğer sağlık emekçilerimizin hem rahat çalışmasını, hem de estetik bir görüntü yakalamasını sağlamaktadır. Tüm başı saran kumaş bonelerimiz, başa tam olarak sabitlenir. Farklı renk ve desenleri ile hem güzel görünür, hem de sağlıklı kumaş terin emilmesini sağlar.

Sabo terlik modellerimiz de, hastane ve diğer sağlık kurumlarında sağlık personelimizin yorulmadan çalışmaları için tasarlanmaktadır. %100 gerçek deriden imal edilen modellerimizin, ayak ölçülerine göre geniş aralıkları bulunmaktadır. Renk ve desenleri ile ortopedik kalıpları ile tüm gün size rahatlık sunacaktır. Kalite belgeli ürünlerimiz, en yüksek kaliteli malzemeler ile üretilir ve markamız garantilidir. LAME® Medikal Giyim, medikal ürünler sektöründen adından övgüyle söz ettiren bir markadır. Markamızdan, sağlık kurumları için toplu alımlar yapabilirsiniz. Müşterilerimiz perakende alımlar da yapabilirler. Hem bireysel, hem de kurumsal anlamda ürün alımlarınızı, uygun fiyatlarımızla yapabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız da her zaman sizleri beklemektedir.