1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Sık Sorulan Sorular


Siparişinizin nerede olduğunu sipariş takibi sayfasından ya da tarafınıza SMS ve e-posta ile iletilen sipariş takip numarasından öğrenebilirsiniz.

Üründen memnun kalmadıysanız ya da bedeni olmadıysa teslim sonrasındaki 14 gün içinde iade / değişim hakkınız mevcuttur. En yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü anlaşma kodumuz ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. İade ve değişimlerde 35 ₺ kargo tutarı tarafınızdan düşülür.

İade / Değişim Anlaşma Kodunu Nereden Alabilirim?

Anlaşma kodumuzu WhatsApp hattımızdan ya da Canlı Destek'ten mesai saatlerimiz içerisinde bize ulaşıp iade/değişim kaydı oluşturarak alabilirsiniz.

İade / Değişimi Olmayan Ürünler

Ürün özelleştirmelerinde nakış işleme, baskı, boy ayarlatma ve kişiye özel adette üretilen büyük beden ürünlerinde ve outlet kategorisinde yer alan ürünlerde iade edilmeyeceğini bilerek siparişin geçildiği kabul edilir.

Siparişinizde özelleştirmeler yapmadıysanız (boy uzunluğu, nakış işleme, logo basımı vb) ve kargoya verilmedi ise siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Sepet sayfasında indirim kodunuzu girebileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu bölüme indirim kodu eklediğinizde indiriminiz sepet tutarına yansımış olacaktır.

Dilerseniz şirketimizin merkez adresine gelip siparişiniz hazırlandığında teslim alabilirsiniz. Mevcut kargo ve kurye anlaşmalarımız ile amacımız ürünün en hızlı şekilde tarafınıza ulaşmasıdır. Bu anlaşmalarımızda değişiklik hakkı şirketimize aittir.

Ödemenizi EFT / Havale ya da Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Online sistemimizde ayırma özelliği mevcut değildir, ancak üretici olduğumuz için elimizde ham madde olduğu takdirde hızlı bir şekilde üretimini yapıp tarafınıza ulaştırabiliriz.

İstediğiniz beden veya renk farketmeksizin tarafımıza talepte bulunabilirsiniz. LAME® üretici bir firma olması nedeniyle tüm taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Tarafımıza bildirdikten sonra gerekli inceleme başlatılır. Kargo hazırladığımız alandaki kamera görüntüleri incelenip haklı olmanız halinde eksik olan ürünün tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması sağlanır.

Ödemesi tamamlandığı andan itibaren rezerve olur aksi halde sonradan ödeme yaptığınızda ürün tekrardan üretildiğinde gönderilir. Üretim süresi maksimum 7 iş günüdür.

Evet yapabilirsiniz, TNT Kargo firması ile tarafınıza ürünleriniz kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderilmektedir.

Siparişiniz kargoya verilmedi ise değiştirebilirsiniz, eğer verildi ise kargo şirketi ile görüşüp yönlendirme konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Evet, faturanız siparişiniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir. E-fatura mükellefi iseniz firmanıza mail olarak iletebiliriz.