100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.

Sık Sorulan Sorular


Siparişinizin nerede olduğunu sipariş takibi sayfasından ya da tarafınıza SMS ve e-posta ile iletilen sipariş takip numarasından öğrenebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra iade bildiriminde bulunup tarafımıza değiştirilecek ürünü veya ürünleri iletişim sayfamızda bulunan merkez adresimize göndererek değişimini yapabilir veya iade edebilirsiniz. İade ya da değişimini yapmak istediğiniz ürünün gönderimi sağlanırken fatura ile birlikte gönderilmelidir. Faturasız gönderilen ürünlerin iade ya da değişimi yapılmamaktadır. Ödemeniz, iade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra iade ekibi tarafından incelenerek 7 iş günü içerisinde tarafınıza yapılacaktır.

Siparişinizde özelleştirmeler yapmadıysanız (boy uzunluğu, nakış işleme, logo basımı vb) ve kargoya verilmedi ise siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Sepet sayfasında indirim kodunuzu girebileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu bölüme indirim kodu eklediğinizde indiriminiz sepet tutarına yansımış olacaktır.

Dilerseniz şirketimizin merkez adresine gelip siparişiniz hazırlandığında teslim alabilirsiniz. Mevcut kargo ve kurye anlaşmalarımız ile amacımız ürünün en hızlı şekilde tarafınıza ulaşmasıdır. Bu anlaşmalarımızda değişiklik hakkı şirketimize aittir. 

Ödemenizi Kapıda Ödeme, EFT / Havale ya da Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Online sistemimizde ayırma özelliği mevcut değildir, ancak üretici olduğumuz için elimizde ham madde olduğu takdirde hızlı bir şekilde üretimini yapıp tarafınıza ulaştırabiliriz.

İstediğiniz beden veya renk farketmeksizin tarafımıza talepte bulunabilirsiniz. LAME üretici bir firma olması nedeniyle tüm taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Tarafımıza bildirdikten sonra gerekli inceleme başlatılır. Kargo hazırladığımız alandaki kamera görüntüleri incelenip haklı olmanız halinde eksik olan ürünün tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması sağlanır.

Ödemesi tamamlandığı andan itibaren rezerve olur aksi halde sonradan ödeme yaptığınızda ürün tekrardan üretildiğinde gönderilir. Üretim süresi maksimum 7 iş günüdür.

Evet yapabilirsiniz, TNT Kargo firması ile tarafınıza ürünleriniz kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderilmektedir.

Siparişiniz kargoya verilmedi ise değiştirebilirsiniz, eğer verildi ise kargo şirketi ile görüşüp yönlendirme konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Evet, faturanız siparişiniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir. E-fatura mükellefi iseniz firmanıza mail olarak iletebiliriz.