TÜM ÜRÜNLERDE %25 İndirim!

Sık Sorulan Sorular


Siparişinizin nerede olduğunu sipariş takibi sayfasından ya da tarafınıza SMS ve e-posta ile iletilen sipariş takip numarasından öğrenebilirsiniz.

Üründen memnun kalmadıysanız ya da bedeni olmadıysa teslim sonrasındaki 7 gün içinde değişim / iade hakkınız mevcuttur. Kargo ücretini tarafımıza yansıtarak (karşı ödemeli olarak) en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü fatura üzerindeki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Değişim yapıldıktan sonra size geri gönderilirken 20 ₺ kargo ücreti tarafınıza yansıtılarak gönderilecektir. Ücreti teslim alırken ödeyeceksiniz. İadelerde ise yine 20 ₺ kargo ücreti iadenizden kesilmektedir.

Siparişinizde özelleştirmeler yapmadıysanız (boy uzunluğu, nakış işleme, logo basımı vb) ve kargoya verilmedi ise siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Sepet sayfasında indirim kodunuzu girebileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu bölüme indirim kodu eklediğinizde indiriminiz sepet tutarına yansımış olacaktır.

Dilerseniz şirketimizin merkez adresine gelip siparişiniz hazırlandığında teslim alabilirsiniz. Mevcut kargo ve kurye anlaşmalarımız ile amacımız ürünün en hızlı şekilde tarafınıza ulaşmasıdır. Bu anlaşmalarımızda değişiklik hakkı şirketimize aittir. 

Ödemenizi EFT / Havale ya da Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Online sistemimizde ayırma özelliği mevcut değildir, ancak üretici olduğumuz için elimizde ham madde olduğu takdirde hızlı bir şekilde üretimini yapıp tarafınıza ulaştırabiliriz.

İstediğiniz beden veya renk farketmeksizin tarafımıza talepte bulunabilirsiniz. LAME üretici bir firma olması nedeniyle tüm taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Tarafımıza bildirdikten sonra gerekli inceleme başlatılır. Kargo hazırladığımız alandaki kamera görüntüleri incelenip haklı olmanız halinde eksik olan ürünün tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması sağlanır.

Ödemesi tamamlandığı andan itibaren rezerve olur aksi halde sonradan ödeme yaptığınızda ürün tekrardan üretildiğinde gönderilir. Üretim süresi maksimum 7 iş günüdür.

Evet yapabilirsiniz, TNT Kargo firması ile tarafınıza ürünleriniz kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderilmektedir.

Siparişiniz kargoya verilmedi ise değiştirebilirsiniz, eğer verildi ise kargo şirketi ile görüşüp yönlendirme konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Evet, faturanız siparişiniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir. E-fatura mükellefi iseniz firmanıza mail olarak iletebiliriz. 

whatsapp+8 canlı destek