1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

.: BEYAZ ÖNLÜK MODELLERİ :.

Medikal giyim olarak tercih edilen tüm ürünlerde öncelik kalite olmaktadır. Daha çok sağlık çalışanların giydiği beyaz önlük için de bu durum ön planda tutuluyor. Kaliteli kumaş kullanımın yanı sıra hafif şekilde tasarlanan tüm önlük ve formalarda isteğe göre ceplerde yapılabilmektedir. Önlük ve forma şeklinde bulunan çeşitler arasında; Desenli, Alpaka, Terrycotton takım, Likralı takımlar ve Tesettür önlük ve takımlarda mevcut bulunuyor.

LAME® marka Basic Seri kategorisine ait Kadın ve Erkek Beyaz Önlük, Doktor Önlüğü modelleri ve fiyatları. Önlüğünüze isim nakış, logo nakış ekleyebilir ya da firma logonuzu nakış veya baskı olarak uygulayabilirsiniz.

Beyaz önlükler kadar rağbet gören tek renk ikili takımlarda her bedene uygun hazırlanabilmektedir. Piyasada bulunan tüm önlük kumaşları arasında en kaliteli kumaş seçimini yapan Önlük Sanayi firmamızda beden ayarlaması da titiz bir şekilde yapılmaktadır. Tüm bedenlere uygun şekilde hazırlanan önlük ve ikili takımların ölçüleri her ürün özelliklerinde detaylı olarak verilmiştir. Bununla beraber sayfa, firma ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak içinde iletişim alanını kullanabilirsiniz. Beyaz önlüklerimizi genelde veterineri, doktor gibi sağlık çalışanlarımız talep etmektedir. Hemşirelerimiz içinse scrubs üniformalarımızı öneririz.

Beyaz Önlük Nerede Kullanılır?

Tıbbi alanların birçok yerinde tercih edilen beyaz önlükler sipariş verildikten hemen sonra teslimat için hazırlanmaktadır. Bu anlamda sayfa üzerinden önlük ya da diğer ürünlerden alışveriş yapanlar kısa sürede ürünlerine ulaşmaktadır. Bu konuda titiz bir şekilde çalışma sağlayan Önlük Sanayi firmamızda müşteri memnuniyeti alanında yer almaktadır. Şikâyet ve öneri alanı şeklinde online sayfada hazır bekleyen alanımızda müşteri temsilcileri hazırda beklemektedir. Uygun fiyata kaliteli ürün satışı olarak bulunan tüm beyaz önlük ve ikili takımlarda hafif kumaş kullanılmaktadır. Gün boyu üzerinizde kalacak beyaz önlük ya da ikili formalar %35 pamukludur ve hava geçirgenliği bulunmaktadır. Böylece tüm vücut tiplerinde herhangi bir sorun görülmemiştir. %35 Pamuklu olan bir diğer ürünlerimiz ise hemşire üniformalarımızdır, rahatlıkla almanızı tavsiye ederiz.

Beyaz Önlük Nerede Kullanılır? - Klasik Yaka Uzun Boy Önlük

Kaliteli kumaşların kullanımı ile tasarlanan önlük ve formalarda kolay yıkama kadar ütüleme de görülüyor. Alpaka kumaşlardan hazırlanan bu önlükler günlük hayat konforunuza uygun şekilde tasarlanıyor. Yoğun çalışma temposuna uygun şekilde hazırlanan beyaz önlük çeşitlerinde çıt çıt ve düğmeli modellerde vardır. Kurumsal ve özel sektörlerin büyük çoğunluğunda tercih edilen beyaz önlükler yumuşak ve pürüzsüz kumaşa sahip olduğunda rahat kullanılabilmektedir. 40 dereceye kadar yıkanabilen forma ve önlüklerde leke tutmama özelliği bulunuyor. Gün boyu üzerinizden çıkarmayacağınız forma ve önlükler logo ve baskıya da uygundur. Doktor önlüklerimiz de aynı kumaştan yapılmaktadır. Hayvan dostlarımız için en iyi hizmeti vermelerine yardımcı olduğumuz veteriner sağlık çalışanlarımız için her şart altında rahat ve kullanışlı üniformalar üretmekteyiz.

Beyaz Önlük