1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Üniforma satın almak isteyen sağlık görevlileri çoğunlukla nasıl bir ürün almaları konusunda kararsız kalıyor. Hemşire üniforması satın alırken kıyafetin deseninden ziyade diğer kriterlere de dikkat etmek gerekiyor. Üniforma tempodaki görev alan kişilere uygun şekilde üretilmiş olmalıdır. Hemşire üniforması alırken tercih edilen kumaşın kaliteli olması önem taşımaktadır. Hemşire kıyafetleri satan güvenilir bir arıyorsanız en doğru adrestesiniz. LAME Medikal Giyim olarak üniforma özel tasarım ve ad yazılı üniforma üretimi yapmaktayız.

Üniforma

Uzun kollu ve kısa kollu doktor  üniforma ürünlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca kışlık üniforma ve yazlık üniforma seçenekleri içinden zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca hemşire ve doktorlarımız için büyük beden üniforma üretimi ve satışı da yapıyoruz.

Üniforma Modelleri Nedir?

Üniforma Modelleri Nedir? - Erkek %100 Pamuk Likralı Haki Takım Yarasa Kol

İnternet sayfamızda yer alan üniforma modellerini incelediğinizde birbirinden farklı alternatifler içinden tarzınıza uygun modelin tercihini yapabileceğinizi görebilirsiniz. Likralı üniforma çeşitleri üretilen tasarımın yapımında öncelikle çalışanların konforu önceliklidir. Hemşire üniformanın kullanımında çalışanların çalıştıkları süre boyunca kendini rahat hissetmesi hedeflenir. Esnek yapıdaki tasarımlar ile nöbetler sırasında çok daha konforlu hissetmeniz mümkün olmaktadır. Konfor hizmet yaratır, doktorumuz, veterinerimiz ne kadar rahat ise o kadar kaliteli hizmet verebilir. Bu sebepten üniformalarımız en konforlu şekilde tasarlayıp üretmekteyiz.

Medikal giyim alanında kendini kanıtlamış, öncü markalardan olan LAME Medikal'den satın alacağınız formalardan memnun kalacağınız konusunda şüpheniz olmasın. Yüzlerce ürün içinden arzu ettiğiniz ürünleri hiç vakit kaybetmeden alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli alışveriş avantajı ile kurulan online sayfamızdan. üniforma modellerini pratik olarak satın alabilirsiniz.  Ödemesini yaptığınız ürünler yaklaşık 3 iş günü içinde seçtiğiniz adrese gönderilir.

Üniformaların Fiyatları Nedir

Üniforma satın almayı düşünen kişiler öncelikle ürünlerin kumaş kalitesine dikkat etmelidir. Hareket etme kabiliyetini azaltmayan ve daha dayanıklı kumaşlar, günlük olarak çalışanların rahat etmesine imkan sunduğu uzun zaman konforlu bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Alt ve üst takım olarak satışa sunduğumuz çeşitlerimizin ekonomik ve ucuz fiyatla satışa sunulduğuna şahit olabilirsiniz.

Üniforma fiyatları, tasarlanan ürünün kumaş kalitesine göre değişmektedir. Ayrıca desen ve renk farklı bir takım özellikler de fiyat konusunda önem taşır. Konforlu ve likralı yapıdaki ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sayfamızdan satın almanız mümkündür.

Üniforma Nasıl Seçilmelidir?

Üniforma, isminden de anlaşılacağı üzere hemşireler tarafından giyilmesi şart olan giysilerdir. Söz konusu bu giysilerin rahat olmasının dışında temiz bir görünüm oluşturması büyük önem taşımaktadır. Sergilenen bu görünüm kaliteli kumaştan üretilmiş olan ürünlerle sağlanır. Bu anlamda ürün tercihinde dikkate alınması gereken önemli şartlardan biri, tasarımın kumaş kalitesidir. Hemşire üniforma satın alırken önemsenmesi gereken diğer husus da formaların rengidir. Yapacağınız renk tercihinde görev aldığınız sağlık biriminde olan gerekli kurallara uymanız gerekmektedir. Mesela bir ameliyathanede görev yapıyorsanız cerrahi forma modellerini seçmeniz daha akıllıca olacaktır. Ameliyathanelerde çoğunlukla siyah ya da yeşil renkli olarak tasarlanan üniformaları kullanılmaktadır. Çalıştığınız kurumun renklerine uygun bir ürün seçmeniz gereklidir. Eğer yoğun tempo içinde olan bir sağlık çalışanı iseniz scrubs üniformalarımız öneririz.

Aslında LAME Medikal giyim firmamızı tercih etmeniz için birçok sebep bulunuyor. Eğer önceliğiniz kalite ise bizi tercih etmelisiniz. Satın alacağınız ürünü uzun yıllar problem yaşamadan kullanmak istiyorsanız mutlaka markamızı tercih etmeniz gerekiyor.

Hemşirelik yaşamınız süresince devamlı olarak formaya para vermek istemiyorsanız sizler için daima kaliteli ürün tasarımı yapan LAME Medikal alışveriş sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Geçmişten bugüne kadar hizmet sağladığımız tüm müşterilerimizi memnun etmek için büyük bir çaba gösterdik. Sizlerde sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilir uygun fiyata hemşire üniformalarını sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Üniforma