1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Hemşirelerin ve sağlık personellerinin gün içerisinde kullandıkları kıyafetlere hemşire kıyafetleri adı verilmektedir. Mesai saatleri içerisinde giyilen ve personelin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayan bu kıyafetler, özel olarak üretilmektedir. Sağlık kuruluşlarında görev yapan birçok hemşire ve diğer sağlık görevlileri stresli ve yoğun bir gün geçirdikleri için performanslarında bazı düşüşler gözlenebilmektedir. Bu durumun önlenebilmesi amacıyla konforlu bir kıyafet giyilmesi oldukça önemlidir.

Hemşire Kıyafetleri

Hemşire kıyafetleri özel bir şekilde üretildikleri için bu kıyafetlerin yapısında bulunması gereken en önemli nitelik esnekliktir. Esnekliğin yanı sıra kumaş kalitesi, model ve renk seçimi de dikkat edilmesi gereken diğer hususlar olarak ön plana çıkmaktadır. Modern tasarımlara uygun olarak üretilen ve iş performansında arzu edilen verimi alabilmeyi sağlamaktadır. Formalarda bulunan bir başka nitelik ise kullanılan renklerin anlamlarıdır. Bu formaların her birisi farklı uzmanlık alanına hitap etmekte ve hastanedeki bölümlere göre değişiklik göstermektedir. Sağlık kuruluşlarında yer alan tüm personelin sunduğu hizmetlerde bu renklere göre belirlenmektedir. Sağlık personellerimizin rahatlığı ve sağlığı bizim için en önemli husustur. Gerek hemşirelerimiz gerek doktorlarımız  hepsi için uzun uğraşlar sonucu kaliteli üniformalar tasarlıyoruz ve üretiyoruz.  Sağlık kuruluşlarında çalışan birçok veteriner doktorlarımız gün içinde yoğun olduklarından dolayı yorgunluk hissini fazlasıyla hissetmektedirler . Bu yüzden biz LAME Medikal olarak veterinerlerimiz için en konforlu ve rahat kumaşları seçerek rahatlık sağlayan üniformalar üretiyoruz ve enerjilerini en yüksek seviyede tutmalarına yardımcı oluyoruz.

Hemşire Kıyafetleri Renkleri

Hemşire Kıyafetleri Renkleri - Kadın Terrycotton Saks Mavisi Takım Yarasa Kol

Kadınlar ve erkekler için farklı model ve türde üretilmektedir. Özellikle sağlık kuruluşunun yönetmeliğine bağlı olarak  renkleri belirlenmektedir. Her bir hemşire ve sağlık görevlisinin uzmanı olduğu alana göre  giyilmektedir. Yönetmeliğe göre sağlık personellerinin giydiği renkli formalar geçerliliğini korumaktadır. Ancak özel hastanelerde bu renk yönetmeliği biraz daha esnek olmaktadır. Özel hastanelerde çalışan personeller, arzu ettikleri renklere göre  tercih edebilmektedir.

Hemşire, asistan ve diğer sağlık görevlilerinin yanı sıra diğer çalışanlarda hastanenin yönetmeliğine göre giyinmektedir. Formaların modeli ve renkleri doktor ve hemşirelerin hangi branşta çalıştığını anlamak açısından oldukça faydalı bir hizmettir. Renklerinin yanı sıra bu ürünlerin dayanıklılığı, yıkanması ve kullanılması birçok avantaj sağlamaktadır. Uzun süreli bir kullanım imkânı sunan  ürünleri, sağlık ve konfor için vazgeçilmez giysilerden birisidir. Aynı zamanda dış görünüş bakımından da oldukça şık görünen bu formalar, yaz ve kış aylarına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca dayanıklı ürünlerden birisi olan forma kolay bir şekilde yıpranmamaktadır.  Hemşire kıyafetlerimizin bir diğer adı da scrubs dır. Scrubs hemşire formalarımız ve diğer tüm üniformalarımız son derece özenle ve hijyen kurallarına uyarak sizler için üretilmektedir.

3 gün içerisinde hızlı teslimata uygun.

Hemşire Kıyafeti