1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Kadın Doktor ve Hemşire Medikal Giyim

Sağlık sektörü ve çalışanları kutsaldır. Bu sektörün gecesi gündüzü olmadığı için, çalışanların rahat kıyafetler giymesi ve belli bir düzen içinde olması beklenir. Bu da sağlık tekstilini ortaya çıkarmıştır. Ancak bu ürünleri giyiyor olmak, şıklıktan uzaklaşılacağı anlamına gelmez. Özellikle kadın sağlık çalışanları, üniformalar konusunda hayli seçici olabiliyor. Bizler de iş kıyafetleri anlamında öncü bir kuruluş olarak, sağlık çalışanlarımızın zevkine göre kıyafetler tasarlıyoruz. Medikal giyim dendiğinde akla artık tek tip üniforma, bone ya da terlikler gelmiyor. Bizler bu sektöre renk kattık ve sizin için hazırladığımız harika ürünleri beğeninize sunduk.

Sağlık sektöründe çalışan kadın doktor ve hemşirelerimiz için hazırlamış olduğumuz gömlekler, boneler, sabo terlikler, üniformalar ve önlükler artık çok daha estetik, çok daha renkli. Sitemizden farklı tarzlarda hazırlanan nöbet takımlarını da bulabilirsiniz. Severek giyeceğiniz bu ürünler gün boyu çalışsanız dahi asla terletmeyecek ve sizi rahatsız etmeyecek. Rahat kalıpları ve esnek kumaş yapıları sayesinde, hareketlerinizi asla kısıtlamayacak olan bu kıyafetler oldukça estetik tarzlarda hazırlanıyor. Erkek ve kadın hemşire üniformalarımız da aynı kumaşlardan hazırlanan şık kıyafetlerdir. Sağlık kuruluşunuza özel ya da genel renklerden hazırladığımız bu yeni kıyafetler çok hoşunuza gidecek.

Sağlık sektöründe bulunan her kuruluşun hemşire doktor forması birbirinden farklıdır. Hatta kadın ve erkek çalışanların üniformaları da birbirinden farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak formaların kalem ve not defteri koyacak, gerektiğinde stetoskop taşıyacak ceplere sahip olması gerekir. Bu sağlık çalışanlarına pratiklik katmak amacıyla oluşturulan bir formdur. Ancak cepli ve tek tip olması formanın iyi görünmesine engel teşkil etmiyor. Özellikle kadın hemşire forması için birden fazla seçenek sunuyor ve tunik şeklindeki formlara yer vermeyi unutmuyoruz. Gömlek şeklinde tasarlamış olduğumuz formalar daha çok erkek çalışanlar tarafından tercih ediliyor. Ayrıca tek tip yakalara da son veriyoruz. Artık V yaka, hâkim yaka ya da yuvarlak yaka formalar da edinebilirsiniz. Hatta çapraz yaka formalarımızı da deneyebilir, kendi tarzınızı işinize yansıtabilirsiniz.

Boneler konusunda da yenilikler bulunuyor. Bilineceği üzer eskiden yalnızca mavi ve beyaz ağırlıklı, tek tip boneler kullanılırdı. Ancak bu zorunluluk ortadan kalktığından bu yana çok daha eğlenceli ve renkli boneler kullanılmaya başlandı. Kolay temizlenebilir kumaşları sayesinde sizleri zorlamayacak olan bu boneler, kafa yapınıza göre ayarlanabiliyor ve çalışırken asla sizleri rahatsız etmiyor. Üstelik kafanızı tam kavrayan yapısı sayesinde saç dökülmesi gibi istenmeyen durumları da ortadan kaldırıyor. Cerrahi bone ya da medikal boneler artık lastikli formlarda da üretiliyor. Bir şapka gibi kafanıza geçirebileceğiniz bu boneler bağlamalı boneler gibi zaman kaybettirmiyor. Üstelik sitemizdeki medikal bone çeşitleri oldukça fazla. Dilediğiniz modelde ve renkte bone bulabilir, formanızı bu şık, estetik, renkli boneler ile tamamlayabilirsiniz.

Çeşitli boy ve modelde ürettiğimiz doktor önlüğü çeşitleri sitemizde. Kadın ya da erkek doktorlarımıza özel hazırladığımız bu önlükler, etek seviyesinde ya da gömlek tarzında da olabiliyor. Yıpranmaz kumaştan ürettiğimiz bu ürünler yıllarca kullanılsa dahi yıpranma yapmıyor ve kolay temizlenebiliyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, birkaç güne kapınıza kadar teslim edilen bu önlüklerimiz, çıtçıtlı ya d düğmeli seçenekleri ile sizlere farklı konfor alternatifleri de sunuyor. İster hâkim yaka tercih edin, ister V yaka, doktor önlüğü dendiğinde en çok çeşidi sitemizde bulacağınızdan eminiz. Üstelik son derece ekonomik rakamlara.

Deriden ürettiğimiz sabo terlik çeşitlerimiz de sizlere konforlu bir çalışma günü sunmak için hazır. Hem görüntüleri ile beğeninizi kazanacak, hem de ergonomik yapıları ile konfor sunacak bu terliklerimizin farklı renkleri ve modelleri ile tanışmaya hazır olun. Burun kısmı hava aldıran ve çökmeye dayanıklı sabo terliklerimiz, ayağınızı terletmez ve üşütmez. Üstelik mantar gibi ayak enfeksiyonlarına da sebep olmaz. Kirlenmeye ve bakteriye karşı özel olarak üretilen bu terliklerimizin çok eğlenceli modelleri bulunuyor. Mavi, kırmızı, turuncu ya da özel renklerde tasarlanan bu terliklerimiz, çok uzun yıllar kullanıma da uygundur. Ayrıca topuk yapısı düztaban çalışanlarımıza da uygun şekilde geliştirilmiştir. Toplu siparişlerinizde ya da tek alımlarınızda çok ekonomik rakamlar sunuyor, kolay ödeme seçenekleri ile bütçenizi yormuyoruz. Sizler de sağlık sektöründe farkınızı ortaya koymak isterseniz hemen sitemize giriş yapın.

3 gün içerisinde hızlı teslimata uygun.

KADIN