1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

.: POLAR CEKET MODELLERİ :.

Lacivert Polar Ceket, tıraşlı polar kumaşından üretilmiştir ve tüylenme yapmaz. Özel mostra detayı sayesinde fermuar gizlenmiştir. İki cepli, kalın kışlık polar ceket. LAME® marka Basic Seri kategorisine ait Kadın ve Erkek polar ceket modelleri ve fiyatları. Polar Ceketinize firma logonuzu nakış olarak uygulayabilirsiniz.

280 gr’lık kumaşı ile soğuk havalarda size soğuktan koruyacak soğuk geçirmez, tüylenmeyen medikal polarların Siyah, Lacivert ve Gri renk seçenekleri mevcuttur. Son derece yumuşak yapısıyla mostralı, unisex medikal polar. S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcuttur.

Poları diğer çamaşırlardan ayrı olacak şekilde tek yıkamaya özen gösterin. Ilık suda, hassas ayarda yıkamanız önerilir

Kışlık Polar Ceket Modelleri ve Fiyatları

Tıraşlı polar kumaşından üretilmiş, 280 GR’lık kalın kumaşıyla tüylenmez yapısıyla çift cepli kadın medikal polar ceket. En uygun kampanyalı fiyatları ile malzeme kalitesi yüksek tutulup kaliteli ürünleri temin etmek için web sayfamızdan kendinize göre yapabilirsiniz.

  • Kumaş: Tıraşlı Polar
  • Cinsi: Pamuklu Kumaş
  • Gramaj: 280 GR/M² (± %5)
  • Beden: S, M, L, XL, XXL

Hastane, okul, veteriner, klinik gibi açık alanlarda ve dış ortamlarda kullanabileceğiniz günlük giyime uygun tüylenmez koruyucu polar. Polarımız tek parçadan ve 2 alt cepten oluşmaktadır. Mostra sayesinde fermuar gizlenmiştir ve hava geçirmez hale getirilmiştir.

30 dereceye kadar yıkanabilir. Tıraşlı olduğu için kesinlikle tüylenme yapmaz. Kumaş gramajı (kalınlığı) sayesinde hızlı kurur ve ütü gerektirmez.

Polar Ceket