1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Site Kullanım Şartları


Web sayfamızı ziyaret eden tüm kullanıcıların aşağıdaki şartları dikkatle okumaları önemlidir.

lame.com.tr web sitemiz ve ona bağlı tüm alt sayfalar LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin malıdır. Web sayfamızdan alışveriş yapan tüm kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır. 

Web sitemizden ve ona bağlı alt sitelerden alışveriş yapan tüm kullanıcılar 18 yaşının üzerinde fiili ehliyete sahip olduğu ve sözleşmeyi anlayarak okuduğunu kabul etmiş sayılmaktadır.

Sözleşme konusu lame.com.tr sitesinde yer alan ilgili hak ve yükümlülükleri taraflar eksiksiz kabul etmiş sayılır ve eksiksiz yerine getirileceği beyan ve taahhüt eder.

1. Sorumluluklar

a. LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. web sitesinde bulunan tüm ürün ve hizmetlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
b. LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. kullanıcılar aldıkları hizmet veya ürünlerden yaşanabilecek sorun veya teknik aksaklıklar dışında yararlanacağını taahhüt eder.
c. Üyeler veya kullanıcılar (ziyaretçiler) web sayfamızın kaynak kodlarından veya tersine mühendislikle yöntemi ile benzer bir site oluşturmak, yaptırmak gibi üçüncü kişilerden gelecek tüm mağduriyet ve zararlara karşılık hukuki süreç başlayacağını kabul etmiş sayılır.
d. Üye ve kullanıcılar web sitesindeki tüm işlemlerinde ahlaka aykırı, pornografik, toplumu zedeleyici, zarar verici, yasa dışı gibi sebepler ile üyeliği sonlandırılabilir mücbir sebeplerin yanı sıra oluşturulacak mağduriyete konu olabilecek herhangi bir sebeple kullanıcı hesabı kapatılabilir veya askıya alınabilir.
e. Web sitemizde üyeler arası oluşan tüm ilişkilerden üyenin kendisi sorumlu olduğunu peşinen kabul eder.

2. Fikri Mülkiyet Hakları 

a. Web sitesinde bulunan "LAME®" markamızın, işletme adımızın, tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet haklarının sahibi LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. dir. Ulusal veya uluslararası hiçbir platformda kullanılması sadece firmamızın yazılı izni ile mümkün olup aksi halde hukuk mücadelesinin tarafı olmayı beyan ve kabul eder.
b. Web sitesinde bulunan teknik veya teknik olmayan her türlü bilginin hiçbir nedenle kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir internet sitesinde yazılı izin olmaksızın kullanılamaz

3. Gizli Bilgiler

a. LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. web sayfası üzerinde tüm kullanıcıların kişisel bilgi olarak adı, soyadı, adresi, telefon numarası, eposta adresi gibi bilgiler gizli bilgiler sayılmaktadır.
b. Tüm kullanıcılar kampanya, reklam promosyon gibi amaçlar ile gizli bilgi niteliği sayılan bilgileri kullanabilir veya bağlı bulundukları hastane veya kurumlara reklam kampanyaları oluşturabilir.
c. Gizli bilgilere ihtiyaç olunması halinde resmi kurum ve kuruluşlara talep etmeleri halinde paylaşılabilir. 

4. Garanti verme

Sözleşme maddeleri Türkiye Cumhuriyeti yasalarının izin verdiği azami değerlerde geçerli olup LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin kapsadığı tüm konu, kullanıcı, üye bilgileri, site tasarım materyalleri pazarlama faaliyetlerine uygun olup kar amacı güdecek şekilde oluşturulup mücbir sebepler dışında garanti koşulu olarak değerlendirilmemektedir. 

5. Kayıt ve Güvenliğin Sağlanması

Üye olan tüm kullanıcılar ürün teslimatında sorun yaşamaksızın tüm kullanıcı bilgileri doğru girmekle yükümlü olup aykırı durumlarda üye hesabı sonlandırılması söz konusudur. Üyenin oluşturduğu güvenlik anahtarı (üye şifresi) kendisi tarafından saklanması veya paylaşılması kendi sorumluluğunda olup yaşanabilecek mağduriyetten LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. 

6. Mücbir Sebep

Her iki tarafında kontrolünde bulunmayan; doğal afet, olağan üstü afetler, halk ayaklanmaları, salgın hastalıklar, internet alt yapı sorunları, elektrik arızaları vb… gibi nedenlerden oluşacak durumlarda sözleşme tarafları yaşanabilecek hak kayıplarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

7. Uyuşmazlığın Çözümü

Sözleşme maddelerinde veya dışında oluşabilecek her türlü anlaşmazlıktan kaynaklanacak sorunların çözümü için İstanbul Çağlayan Adliyesi yetkilidir. 

8. Delil ve Sözleşme Esasları

Her iki tarafında sözleşme konularında çıkabilecek anlaşmazlıkta tüm belge ve dijital verilerin 6100 sayılı hukuk muhakemeleri kanunu uyarınca delil sayılacak olup, üyelerin hiçbir şekilde itiraz edilmeyeceğini kabul etmiş sayılır.

9. Sözleşme Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik Halleri

Sözleşme maddelerinden herhangi birinin veya bir kaçının geçersiz olması halinde diğer maddeler geçerliliğini korumaktadır.

10. Sözleşmede Değişiklik Hakkı

LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. web sayfasında bulunan tüm bilgileri, sözleşmeleri, kullanım koşullarını, iade şartlarını, değişim koşulları gibi resmi nitelik sayılacak tüm bilgi ve belgelerde değişiklik yapma hakkını sınırsız süreli kullanma hakkına sahiptir. 

11. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Sınırsız süreli zamanda tüm sözleşme ve esaslarda kısmen veya tamamında dilediği zaman değişikli yapma hakkını elinde tutar. Güncellenen sözleşme veya değiştirilen koşulları üye ve kullanıcılar takip etmekle yükümlüdür. 

12. Tebligat

Sözleşme maddelerinde yer alan tüm hususlar üyenin üye olurken girdiği, değiştirmediği veya güncellediği adres bilgileri baz alınıp yaşanabilecek anlaşmazlıkta güncel adresinde tüm yazışmaların yapılacağını kabul eder bilgilerin değiştiği hallerde tarafımıza 5 gün süre içinde bildirmekle sorumludur. Aksi halde LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'nin veri tabanında bulunan bilgiler doğru sayılacaktır.