300₺ ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO + MEDİKAL BONE HEDİYE!

Değişim ve İadeler


Üründen memnun kalmadıysanız ya da bedeni olmadıysa teslim sonrasındaki 7 gün içinde değişim / iade hakkınız mevcuttur. Kargo ücretini tarafımıza yansıtarak (karşı ödemeli olarak) en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü fatura üzerindeki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Değişim yapıldıktan sonra size geri gönderilirken 20 ₺ kargo ücreti tarafınıza yansıtılarak gönderilecektir. Ücreti teslim alırken ödeyeceksiniz. İadelerde ise yine 20 ₺ kargo ücreti iadenizden kesilmektedir.

7 gün içerisinde koşulsuz iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Aldığınız ürünü kargo ücretini karşılamak şartı ile iade edebilirsiniz. Ürünlerde yıkama, giyilme ve yıpranma meydana gelmesi ürünlerin iade ve değişimini imkansız hale getirmektedir. Yalnızca kargo ücretini ödeyerek iade ve değişim hakkınızdan faydalanabilirsiniz. Ancak iade nedenine bağlı duruma göre ilk seferde de firmamızın ulaşım masraflarını talep hakkı olabilir.

Çalıştığımız kargo ya da kurye şirketleri tarafınıza ulaşan ürünleri evden alımı sağlamadığı için en yakın kargo şubesinde elden teslim etmeniz gerekmektedir.

Yurt içinde çalıştığımız kargo şirketinin iade işlemlerini başlattıktan sonra firmamızın iletişim sayfasındaki  merkez adresimize almış olduğunuz ürünü paketleyip gönderebilirsiniz. 

Almış olduğunuz ürünlerimizden uymadığı taktirde kargo ücretini karşılamak şartı ile gönderimi yaparak değişim hakkınızdan faydalanabilirsiniz.

Sayfamızın altında bulunan iade şartları bölümünden tüm şartlarımızı görebilirsiniz. 

Yasa gereği 7 gün içinde cayma hakkınız vardır 385 Sayılı vergi usül kanunu gereği iadenin elimize ulaşıp iadesini kabul ettiğimiz andan 10 iş günü içinde ödemenizin geri iadesi gerçekleşmiş olacaktır. 

Ürün iadesi tamamlandığından 10 iş günü içinde ödeme yönteminin türüne göre banka transferi veya kredi kartına geri iadesi yapılır.