TÜM ÜRÜNLERDE %25 İndirim!

Yazlık Doktor Önlükleri

Kategori: Tavsiyeler Tarih: 24.10.2019
Yazlık Doktor Önlükleri

Sağlık çalışanları formalarının yanı sıra önlükler de giyer ve bu önlüklerin pratik avantajlarından faydalanır. Örneğin bu önlüklerde pek çok cep ayrıntısı vardır. Sağlık çalışanları için kalem ve reçete gibi malzemeler çok önemli olduğundan, bu ceplerin işlevi de büyük olacaktır. Önlükler yazlık ve kışlık olmak üzere 2 farklı şekilde tasarlanmaktadır. Yazlık önlükler daha ince kumaşlardan hazırlanan ve kısa kollu olarak da tasarlanan ürünlerdir. Kışlık önlükler ise uzun kollu ve kalın kumaşlardan hazırlanmaktadır. 

Yazlık doktor önlükleri V kaya, mono yaka ya da hakim yaka olarak tasarlanmaktadır. Genellikle düğmeli şekilde ya da çıtçıtlı olarak imal edilmektedir. Yanlarda ya yaka kısmında cepler bulunur ki bu ceplerin doktorlarımız için önemi oldukça büyüktür. Ayrıca önlükler farklı boylarda da imal edilmektedir. Özellikle kadın çalışanlar için kalça ya da diz boyunda üretilen önlükler bulunur. Bunun yanı sıra tesettürlü doktorlar için tunik şeklinde imal edilen yazlık önlükler de söz konusudur. Bazı önlükler T-shirt şeklinde tasarlanır ve üzerine farklı herhangi bir şey gitmek gerekmez. 

Klasik Yaka Uzun Boy Önlük
Klasik Yaka Uzun Boy Önlük

Klasik Yaka Kadın Uzun Boy Doktor Önlüğü genellikle sağlık çalışanları tarafından tercih edilen bir üründür. Hafif ve bol cepli tasarımı ile öğretmen ve benzeri mesleklerde de kullanılabilir.

SATIN AL

Yaz aylarında kullanılacak olan doktor önlüklerinin en önemli özelliği de terletmez kumaştan hazırlanıyor olmasıdır. Sürekli hareket halinde olan doktorlarımız bu kumaşlardan hazırlanan önlükler sayesinde kolay hareket edebilir ve terleme gibi istenmeyen sorunlar ile karşı karşıya kalmaz. Hem yaz, hem de kış aylarına özel hazırlanan önlükler beyaz ya da farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Mavi, turkuaz ya da yeşil gibi acil servis önlükleri de bulunmaktadır. 

Klasik Yaka Uzun Boy Önlük
Klasik Yaka Uzun Boy Önlük

Klasik Yaka Erkek Uzun Boy Doktor Önlüğü, genellikle sağlık çalışanları tarafından tercih edilen bir üründür. Hafif ve bol cepli tasarımı ile öğretmen ve benzeri mesleklerde de kullanılabilir.

SATIN AL

Tercihiniz ne olursa olsun, ister ceket boy, ister mono yaka ya da tunik önlük, sitemizden bulabilirsiniz. Üstelik farklı renk ve tasarımlarda da sipariş alabiliri, toplu satış sağlayabiliriz. Kullanmakta olduğumuz kumaşlar asla terletmeyen yapıda olup, sıcak yaz aylarında kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Hem özel, hem de kamu sağlık kuruluşları için onlarca farklı model bulabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda terlik ev bone gibi tamamlayıcı ürünler de bulunmaktadır. Taksitli alışveriş imkanı sunan bizler, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı kargo sistemimiz sayesinde pek çok sağlık kuruluşu ve çalışanı tarafından tercih edilmekteyiz. 

whatsapp+8 canlı destek