100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Kaktüs Desenli Saks Mavisi Bone

Kaktüs Desenli Saks Mavisi Bone

Sağlık çalışanlarımızın konforu düşünülerek üretimini yaptığımız bonelerimiz arkadan bağcıklı ve lastiklidir. Ön baş kısmında ter emici pamuk bez bulunmaktadır. Kayma yapmaz ve aşırı sıkmadan dolayı baş ağrısı gibi şikayetleriniz olmaz. Yıkama talimatlarına uyulduğu sürece solma ve boya akması yapmaz. Pamuklu kumaşlardan üretimini yaptığımız desenli, düz ve sembollü bonelerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

TL
3 TAKSİT İMKANI 20,00 ₺
Marka Lame
Kumaş Terrycotton
Kumaş Gramaj 115 GR/M² (± %5)
Arka Bağcık Var
Arka Lastik Var
Ön Baş Kısım Ter Bezi Var
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Benzer Ürünler

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Sağlık çalışanlarımızın konforu düşünülerek üretimini yaptığımız bonelerimiz arkadan bağcıklı ve lastiklidir. Ön baş kısmında ter emici pamuk bez bulunmaktadır. Kayma yapmaz ve aşırı sıkmadan dolayı baş ağrısı gibi şikayetleriniz olmaz. Yıkama talimatlarına uyulduğu sürece solma ve boya akması yapmaz. Pamuklu kumaşlardan üretimini yaptığımız desenli, düz ve sembollü bonelerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Lame Medikal olarak, sağlık kurumlarında, sağlık çalışanlarımızın kullanacakları en uygun özellikleri ve fiyatları olan ürünlerimizle sizlerleyiz. Ürünlerimizin arasında, tüm gün sizinle olacak üniformaların ve medikal bone modellerinin de önemli yeri vardır. Üniforma ve cerrahi bone modelleri olarak, kategorilerimiz, cerrahi takımları, bayan üniformaları, erkek ünformaları, hemşire formaları, cerrahi boneler, owlet bone, bayan bone ve erkek bone modelleri, sabo terlikler olarak ise erkek ve bayan sabo terlik modelleri ürünlerimiz arasında alınabilir. Genel anlamda, ürünlerimizin ve düz ile desenli bone fiyatları olarak ekonomik rakamlarımızı göreceksiniz. Sitemizde, ürünlerimizin özelliklerini satın almadan önce inceleyebilirsiniz. Kullanıcılarımızın yorumlarına son derece önem vermekteyiz ve yer veriyoruz. Siz de yorumları okuyarak, kullanıcılardan ürünler hakkında ön bilgi alabilirsiniz.

Markamız olarak, yaratıcı tasarımlarımızı ve neşeli modellerimizi sizlere sunmaktayız. Desenli bone modelleri de eminiz ki ilginizi çekecek. Esprili desenleri sevenler için kaktüs desenli koyu mavi bone modellerimizi mutlaka incelemelerini tavsiye ederiz. Bu boneleri tüm üniformalarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanarak, birkaç bone alabilirsiniz ve farklı mesai günlerinde neşeli desenlere ve renklere sahip boneleri kullanabilirsiniz. Bonelerinizi kullanırken rahat edeceksiniz, çünkü medikal ürünler alanında kullanılan en kaliteli kumaşlarla imalat yapmaktayız. Kumaşlar, uzun zaman kullanılsa da yıkandıkça esnemez, ya da çekmez. Aynı ölçülerde kalır ve renkleri atmaz. 30 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. İster ütülü,ister ütüsüz olarak kullanabilirsiniz.

Sevimli detayları ile dikkat çeken kaktüs desenli koyu mavi bone özel tasarımlarımızdan biri. Tasarımlarımızı neşeli desenlerle yapmaya dikkat ediyoruz ve desenlerimiz kaliteli boya kullanımları ile birbirinde yıkadıkça geçmez. Güvenle ve zevkle kullanabilirsiniz. Kumaş seçimlerinde uzun saatler çalışan doktor ve diğer sağlık çalışanlarımızı düşünerek, terletmeyen kumaşlara imalat yapmaktayız. Özellikle yaz günlerinde, sıcak havalarda, hem üniformalarınızla, hem de bonelerinizle terlemeden rahat rahat çalışabilirsiniz. Ayrıca, özellikle ameliyatlarda yoğun stres ve terleme olması malum. Bonelerin alın kısımlarında özel ter emen bölüm bulunmaktadır. Bu kısım teri emer ve kullanıcı rahat eder. Siz de kaliteli ve uzun ömürlü bonelerimizi sağlıkla ve severek kullanacaksınız. Ülkemizin her yerinde sipariş verebilirsiniz.