100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Diş Desenli Beyaz Bone

Diş Desenli Beyaz Bone

Birbirinden sevimli kadın diş desenli beyaz cerrahi bone modellerimizi, başta diş hekimlerimiz ve diş tedavileri alanında hizmet sunan sağlık personelimiz olmak üzere, sağlık çalışanlarımız severek kullanacaklar.

TL
3 TAKSİT İMKANI 20,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Model Wilma Elles - Oyuncu
Kumaş Poplin
Karışım %100 Pamuk
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız. Aksi takdirde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Birbirinden sevimli kadın diş desenli beyaz cerrahi bone modellerimizi, başta diş hekimlerimiz ve diş tedavileri alanında hizmet sunan sağlık personelimiz olmak üzere, sağlık çalışanlarımız severek kullanacaklar.

Birbirinden sevimli diş desenli bone modellerimizi, başta diş hekimlerimiz ve diş tedavileri alanında hizmet sunan sağlık personelimiz olmak üzere, sağlık çalışanlarımız severek kullanacaklar. Markamızın genel anlamda, medikal ürünleri ve özellikle bone modellerinin ne kadar özel ve kaliteli olduğunu kullanıcılarımız iyi bilmektedir. Lame Medikal olarak, her zaman en doğru desen ve model seçimlerimizle sizlerleyiz. Üretimlerimizde, birinci kalite terikoton kumaştan üretilmektedir. Hem erkek, hem de kadın çalışanlarımız için uniseks şekilde üretilmektedir. Diş hekimleri, doktorlarımız, hemşireler, anestezistler, sağlık teknikerler, ebeler rahatlıkla kullanabilirler. Hem kış, hem de yaz aylarında, dört mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle, yaz aylarında terletmemesi açısından avantajlı şekilde kullanım sağlamaktadır. 

Diş desenli bone modellerimiz ile hem sempatik, hem de enerjik bir etki yaratabilirsiniz. Üniformalarınız ne renk olursa olsun kullanabilirsiniz. Mavi, beyaz, açık mavi ve diğer renk tonlarında desenli modellerimizi tercih edebilirsiniz. Desenli bone modelleri, leke tutmayan, kolay yıkanan ve ütü gerektirmeyen özel kumaşlarla hazırlanmaktadır.