100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Converse Desenli Lacivert Bone

Converse Desenli Lacivert Bone

Desenli bonelerimiz, hem kadın, hem erkek sağlık çalışanlarımızın kullanımlarına gayet uygundur. Kadın Converse Desenli Lacivert Cerrahi Bone modellerini tercih edebilirsiniz.

TL
3 TAKSİT İMKANI 20,00 ₺
Marka Lame
Model Wilma Elles - Oyuncu
Kumaş Poplin
Karışım %100 Pamuk
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Desenli bonelerimiz, hem kadın, hem erkek sağlık çalışanlarımızın kullanımlarına gayet uygundur. Kadın Converse Desenli Lacivert Cerrahi Bone modellerini tercih edebilirsiniz.

Medikal bone deyince firmamız ilk olarak akla gelmektedir. Bugüne kadar çok sayıda sağlık personelinin güvenle ürünlerimizi kullanmalarını sağladık. Kalite belgelerimiz ile sizlerledir. Sitemizde ürünlerimizi de özelliklerini inceleyebilirsiniz. Desenli bone fiyatları sitemizde yer almakta olup, mutlaka inceleyiniz ve ürün özelliklerini de alt bilgilerimizden okuyabilirsiniz. Online alışveriş 7/24 yapabilirsiniz. Desenli bonelerimiz, hem kadın, hem erkek sağlık çalışanlarımızın kullanımlarına gayet uygundur. Converse desenli bone modellerini tercih edebilirsiniz. 

Medikal ürünler ile sağlık kıyafetleri hazırlayan firmamızda, aradığınız en kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Bunların başında ise, sağlık alanlarında kullanımı çok önemli olan bone modelleri gelmektedir. Yeni nesil, renkli ve neşeli desenli bone modelleri ile görevinizi yaparken pozitif enerji alacaksınız. Uzun yıllardır sektörde önde olan firmamız, sağlık alanında model üretimi yapmakta olduğunun bilincinde olarak, üretimlerinde en mükemmel kumaşları ve imalat detaylarını kullanmaktadır. Kolay kuruyan, ütü gerektirmeyen, leke tutmayan ve steril ortama uygun kumaşlardan üretim yapmaktayız. Kumaşlar kaymaz ve alt kısmındaki özel bağı işe başa sıkmadan, tam olarak oturur. Bu şekilde, tüm gün müdahale etmeye gerek kalmadan kullanım sağlar. Cerrahi bone modelleri olarak, aradığınız farklı desenleri firmamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.