100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Kuş Desenli Beyaz Forma Üstü

Kuş Desenli Beyaz Forma Üstü

Erkek Kuş Desenli Beyaz Doktor & Hemşire Forması, hemşirelerin kullanmaları için özel olarak hazırlanan hemşire formaların da her mevsime göre farklı bir kumaş yerine ince ve kalın kumaşlar kullanılmaktadır.

TL
3 TAKSİT İMKANI 55,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Kumaş Amerikan Pamuğu
Karışım %90 Pamuk - %10 Polyester
Gramaj 120 GR/M² (± %5)
Yaka V Yaka
Kol Yarasa Kol
Manken Bouh Kounta
Manken Boyu 186 CM
Manken Kilosu 76 KG
Manken Bedeni 42 Beden
Beden XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Erkek Kuş Desenli Beyaz Doktor & Hemşire Forması, hemşirelerin kullanmaları için özel olarak hazırlanan hemşire formaların da her mevsime göre farklı bir kumaş yerine ince ve kalın kumaşlar kullanılmaktadır.

Günümüzde özellikle çocuk kliniklerin de renkli bir hava yaratıp küçük yaş hastaların üzerilerinde olumlu bir hava yaratmak için kullanılan kuş desenli erkek hemşire forması üst modelleri gerçekten de ortama farklı bir hava katmaktadırlar. Özellikle hemşirelerin sağlıklı bir ortam da çalışmaları ve aynı zamanda kendilerini rahat hissetmeleri için çok önemli olan bu ürünler bazı belli başlı özelliklere sahip olmalıdırlar. Özellikle fiyat konusunda da birçok farklı seçeneğin bulunabildiği bu alanda insanların beklentilerini karşılayacak olan modelleri bulmak için kısa bir süre araştırma yapmak yeterli olmaktadır.

Çocukların doktor veya hastane korkularını yenebilmek için özel olarak üretilmiş olan kuş desenli formaların yanında daha birçok farklı renk veya desen ile üretilmiş olan forma modelleri de bulunabilmektedir. Kuş desenli hemşire üst forma modelleri de istenilen her türlü alanda rahat bir şekilde kullanılabildikleri gibi aynı zamanda temin edilmeleri de çok kolay olabilmektedir. Genel olarak scrubs forma adı ile anılmakta olan kuş desenli hemşire üst forma modelleri de öncelik her zaman kullanıcı sayılarına verilmelidir. Bunun yanında kullanıcıların özel isteklerine göre de farklı desenler kullanılarak çok özel forma modelleri üretilebilmektedir. Genellikle düz renkler ile üretilmekte olan ve insanların akıllarına da bu şekilde yer edinmiş olan bu ürünler de en çok kullanılan rengi beyazdır. Ancak son yıllar da desenli forma modelleri de yoğun bir şekilde ilgi görmektedir.