100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.

Kadın Sabo Terlik

Sabo terlik genellikle sağlık ve gıda alanında tercih edilen, bakteri ve mantar oluşumuzu önlemeye yardımcı, ayağın ergonomik yapısına uygun tasarlanan bir üründür. Tüm gün ayakta olan sağlık personelleri bu terlikler sayesinde yorulmuyor ve bacaklarda istenmeyen varis oluşumu söz konusu olmuyor. Deriden üretilen bu terliklerin içyapısı hava almaya müsait şekilde geliştiriliyor. Daha önce sağlık çalışanlarında çok sık görülen ayak mantarı, egzama ve bakteriyel hastalıklar, bu terlikler sayesinde önlenebilmiştir.

Üst kısmı hafif kalkık ve delikli olan bu terlikler, ortopedik yapıları sayesinde ayağı yormayan bir forma sahiptir. Üstelik ayağın gün boyu hava almasını sağlayarak bakteri ve mantarların oluşumunu da önler. Bu nedenle yalnızca sağlık çalışanları tarafından değil, ayakta çalışılan ve sterilizasyonun çok önemli olduğu bir başka sektör olan gıda sektöründe de çok sık tercih edilmektedir. Sabo terlik ergonomik yapısı sayesinde olası ayak ve bacak ağrılarını da önlemeye yardımcı olur. Sitemizde siz değerli sağlık çalışanlarımıza özel ürettiğimiz ergonomik terlik modellerimize ulaşabilirsiniz. Üstelik rengârenk ve desenli modellerimiz ile dilediğiniz tarzı oluşturabilirsiniz. İster erkek, ister kadın sabo terlik olsun, dilediğiniz model burada çok uygun rakamlara.

Ortopedik Terlik

Ortopedik terlik ve medikal tekstil üzerine kurulu firmamız, en yeni sabo terlik modellerini de sizler için satışa çıkarıyor. Üstelik son derece uygun rakamlara satışa çıkardığımız bu ürünlerin renkli ve desenli olanlarını da bulabilirsiniz. Elbette tek tip klasik modellerimiz de siz değerli müşterilerimiz için satışta.  Farklı renk ve modellerdeki ürünlerimiz çok hoşunuza gidecek. Üstelik bu terlikleri bone ya da medikal kıyafetleriniz ile kombin yapabilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Medikal Terlik

Sanılanın aksine sabo terlikler, kesinlikle pahalı olmayan medikal ürünlerdir. Hatta yalnızca medikal terlik demek de doğru olmaz. Ayağında sorun olan ve ağrı çeken herkes bu terlikleri rahatlıkla tercih edebilmektedir. Dolayısıyla sizler için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz bu dayanıklı terliklerimiz çok uygun rakamlara satışta. Güvenli ödeme yöntemleri ile kampanyalarımızdan faydalanabilir, çok uygun rakamlara sabo terlik satın alabilirsiniz. Elbette sitemizde yalnızca sabo terlik bulunmuyor. Aynı zamanda medikal giyim ve aksesuar anlamında da onlarca farklı modele ulaşabilirsiniz. Siz de formanıza biraz renk katmak isterseniz hemen sitemize göz atın.

Hemşire Terliği

Sabo terliğin en önemli özelliklerinden biri de üzerinde kir ya da bakteri gibi zararlı oluşumların tutunmasına izin vermiyor oluşudur. Bu nedenle sabo terlikler hemşire terliği olarak da bilinmektedir. Steril ve hijyenik bir ortamda çalışmak sağlık sektörü için son derece önemlidir. Hatta hastane terliği dendiğinde de akla ilk olarak sabo terliklerin gelmesi bundan kaynaklanmaktadır. Sabo terlikler kuru bir mendille dahi temizlenebilen hayli kullanışlı ürünlerdir. Bunun yanı sıra topuklu ve düztaban modelleri de bulunmaktadır. Kadın çalışanlar ve doktorlar genellikle topuklu modelleri tercih ederken, erkek çalışanlar düztaban kullanmayı uygun bulurlar. Her iki terlik çeşidinde de tabanların ergonomik tasarlanmasına büyük önem veriyoruz.

Sabo Terlik Fiyatları

Firmamız sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Yıllardır medikal ürün satışı yapan bizler, sürekli olarak ürünlerimizi yenilemeye devam ediyoruz. Markalaşan firmamız, başka hiçbir noktada bulamayacağınız terlik ve kıyafet modelleri ile hizmetinizde. Hem toplu sipariş alan, hem de tekli satış yapan bizler, zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde çok uygun rakamlara ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. En yeni doktor önlükleri, boneler, tunik gömlekler, medikal aksesuarlar sitemizde bulunuyor. En renkli sabo terlik modelleri ve en estetik hemşire kıyafetleri uzman ekiplerimiz tarafından sizin için tasarlanıyor. Sevdiğiniz emoji karakteri ya da renklerden oluşan terlik, bone modellerimiz ile işinizde de tarzınızı yansıtmaya devam edebilirsiniz.

Sabo Terlik Modelleri

Sitemizdeki sabo terlik fiyatları başka hiçbir yerde bulamayacağınız cinsten. Üstelik kredi kartı ile taksitli alışveriş yapma imkânı da bulabilirsiniz. En kaliteli malzemelerden ve deriden üretilen bu terlikleri çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yalnızca ıslak mendil ve kimyasallar ile temizlememeniz gerekmektedir. Çünkü gerçek deri yapısı tahriş olacak ve terliğinizin aşınmasına sebep olabilecektir. Zaten bu terlikler kir tutmayan yapıları sayesinde her daim temiz kalabilen ürünlerdir. Ayrıca ayağınızın da gün boyu kuru kalmasını ve terlememesini sağlar. İster sağlık sektöründe çalışıyor olun ister gıda sektöründe, sizler de sitemizde kendinize en uygun sabo terliği bulabilirsiniz.