100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Air Max Taban Puantiye Desenli Siyah Terlik

Air Max Taban Puantiye Desenli Siyah Terlik

Kadın Air Max Taban Puantiye Desenli Siyah Sabo Terlik modellerimizi de beğeneceğinizden kesinlikle eminiz. Medikal terlik üretimlerimize, modellerimize göz atmadan kesinlikle terlik alışverişlerinizi yapmayınız.

TL
3 TAKSİT İMKANI 99,00 ₺ 79,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Air Max Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5.7 CM
Numara 35, 36, 37, 38, 39, 40
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Air Max Taban Puantiye Desenli Siyah Sabo Terlik modellerimizi de beğeneceğinizden kesinlikle eminiz. Medikal terlik üretimlerimize, modellerimize göz atmadan kesinlikle terlik alışverişlerinizi yapmayınız.

Puantiye desenlerin modası hiçbir zaman geçmez. Birçok klasik ya da modern renk tonlarının eşleşmesi ile puantiye desenleri modellerimizde de severek kullanmaktayız. Aynı şekilde, kullanıcılarımız da puantiye desenli   sabo terliklerimizi çok beğenmekteler. Biz de mükemmel kalite seçenekleri ile hazırladığımız desenli sabo terlik modelleri seçeneklerimizde, puantiye desenlerimize de yer verdik. Airmax puantiye desenli sabo terlik modellerimizi de beğeneceğinizden kesinlikle eminiz. Medikal terlik üretimlerimize, modellerimize göz atmadan kesinlikle terlik alışverişlerinizi yapmayınız. Mutlaka Lame Medikal modellerimize sitemizden göz atınız. Ülkemizin her yerinden online alışverişler yapabilirsiniz. Gönderimlerimiz her noktaya, güvenli ve hızlı şekilde yapılmaktadır. 

Desenli sabo terlik fiyatları deyince, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla bilinen bir markayız. Sağlık çalışanlarımız arasında firmamız Lame Medikal bilinen ve beğenilen bir firmadır. Markamızı, ülkemizin en ileri gelen medikal markaları olarak yükseltmek için her zaman emek vermekteyiz. Hem kaliteli ve garantili ürünlerimiz, hem de uygun fiyatlarımız sizi memnun edecektir. Airmax puantiye desenli sabo terlik kesinlikle sağlık çalışanları başta olmak üzere, uzun süre ayakta duranlar için ideal. Saatlerce, tüm mesai saatleriniz boyunca ayakta dursanız bile, asla ağrıma hissetmezsiniz. Aslında bu modelleri sadece sağlık meslek grubu çalışanları değil, sağlıklı yürüyüşleri isteyen tüm vatandaşlarımız dikkate almalıdır ve kullanmalıdır. Mutlaka ürünlerimizi incelemenizi ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. 

Ortopedik terlik modellerimiz özenle tasarlanarak, ayak noktaları dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Ayak taban kısmı özel hava sistemi ile, karın kaslarına kadar bedenin çalışmasını sağlar. Her adım attığınızda bunu yaşayabilirsiniz. Tüm gün bedeninizde zinde kalacak, ayrıca kaslarınız çalıştığından sıkılaşacaksınız. Hem mesai yapmak, hem de terliklerimiz sayesinde, forma girme şansınız yakalayacaksınız. Spor yapamadım diyen sağlık çalışanlarımız merak etmesin, terliklerimizle sıkılaşmanız mükemmel olacak. Airmax puantiye desenli sabo terlik modellerimiz estetik etkisi ile, özellikle kadınların ilgisini çekiyor. 36 numara ile 40 numara arasında değişen ayak ölçülerinde kalıplarımızdan siparişler alabilirsiniz. Renk atması, kırılma gibi etkiler yaşamayacaksınız,ancak merak etmeyin ürünlerimize güveniyoruz ve garantilidir. Özellikle bir sene kırılma garantisi sunduğumuzu ekleyelim.