300₺ ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO + MEDİKAL BONE HEDİYE!
Traktör Taban Beyaz Terlik

Traktör Taban Beyaz Terlik

Kadın Traktör Taban Beyaz Sabo Terlik sağlık sektöründe çalışan kişiler uzun mesai saatleri boyunca işlerini ayakta yürütmektedir. Bu sebeple hem günün yorgunluğu hem de uygun terlik seçimi olmadığı için zamanla sağlık sorunları yaşayabilmektedirler.

TL
119,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Traktör Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5 CM
Numara 36, 38
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Outlet ürünlerimizin değişim ve iadesi yoktur. Lütfen alışveriş yapmadan önce doğru numara ve model seçimi yapmanızı öneriyoruz.

Ön sipariş ürünler 5 gün içerisinde kargoya verilecektir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Traktör Taban Beyaz Sabo Terlik sağlık sektöründe çalışan kişiler uzun mesai saatleri boyunca işlerini ayakta yürütmektedir. Bu sebeple hem günün yorgunluğu hem de uygun terlik seçimi olmadığı için zamanla sağlık sorunları yaşayabilmektedirler.

Sağlık sektöründe çalışan kişiler uzun mesai saatleri boyunca işlerini ayakta yürütmektedir. Bu sebeple hem günün yorgunluğu hem de uygun terlik seçimi olmadığı için zamanla sağlık sorunları yaşayabilmektedirler. Bu gibi sorunlardan kurtulmanın en kolay yolu, kendinize uygun olan terliği seçmektir. Firmamız sizler için en uygun olan terlikleri üretmektedir. Traktör taban kadın Sabo terlik seçenekleri sizler için oluşturulmaktadır. Hemşireler, doktorlar ve eczacılar ayak sağlıklarını düşünmelidir. Yorucu günü hafifletmenin en iyi yolu, ayağınızı rahat ettirmektir. Firmamız bu konu için sizlerle işbirliği halinde çalışmaktadır. Dilediğiniz model ve renkte terlikleri alabilir, özel olarak istediğiniz bir şey varsa yaptırabilirsiniz.

Çalışırken hem şık hem de rahat hissetmek sizlerin elinde olan bir durumdur. Gerekli özveride bulunur kendinize en uygun olan terliği seçerseniz daha rahat ve şık görünebilirsiniz. Birbirinden farklı desen ve modelde üretilen terlikler online internet sitesinde siparişe hazır bir şekilde beklemektedir. Dileyen kişiler vakit kaybetmeden, ayak sağlıklarını korumak için internet sitesinden sipariş verebilir. Traktör taban Sabo terlik düz veya desenli olarak sizlere sunulmuştur. Hangi deseni isterseniz ona göre tercih yapabilirsiniz. Ayrıca Ayaklarında problem olan kişiler ortopedik terlik seçeneklerini de gözden geçirebilir. Böylelikle daha kullanışlı bir terlik elde edebilirsiniz. Ürünlerimiz oldukça kaliteli ve iyi bir yapıya sahiptir. Aldığınız terliği uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir şikâyet yaşamanız olası değildir, gönül rahatlığı ile tercihinizi yapın kendinize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Düz Sabo terlik modelleri ile alakalı tercihlerinizi yapabilirsiniz. Fiyat açısından oldukça ekonomik bir yapıya sahiptir. Düz Sabo terlik fiyatları sizleri zorlayıcı bir durumda değildir. Kolaylıkla alabilir ve kullanabilirsiniz.

Medikal terlik arayışında olan kişiler traktör taban Sabo terlik seçeneklerini de gözden geçirmelidir. Sağlıklı yaşamanız için öncelikle ayaklarınıza gereken özeni göstermelisiniz Böylece gün içerisinde ağrı çekmeniz ya da ayak problemleri yaşamanız engellenmiş olacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek seçeceğiniz renk ve modelde ürünler hazırlanabilir ya da hazır olan ürünlerden tercihler yapabilirsiniz. Firma olarak sizlerin sağlığı bizler için oldukça önemlidir.