300₺ ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO + MEDİKAL BONE HEDİYE!
Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Terlik

Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Terlik

Kadın Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Sabo Terlik modelleri ve farklı üniforma tercihleri kişilere her daim iyi gelebilmektedir. Tek tip görünümden sıkılan kişiler kendi kıyafet veya aksesuarlarına farklılık katmak isteyebilmektedir.

Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM
Numara 37
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Outlet ürünlerimizin değişim ve iadesi yoktur. Lütfen alışveriş yapmadan önce doğru numara ve model seçimi yapmanızı öneriyoruz.

Ön sipariş ürünler 5 gün içerisinde kargoya verilecektir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Sabo Terlik modelleri ve farklı üniforma tercihleri kişilere her daim iyi gelebilmektedir. Tek tip görünümden sıkılan kişiler kendi kıyafet veya aksesuarlarına farklılık katmak isteyebilmektedir.

Farklı terlik modelleri ve farklı üniforma tercihleri kişilere her daim iyi gelebilmektedir. Tek tip görünümden sıkılan kişiler kendi kıyafet veya aksesuarlarına farklılık katmak isteyebilmektedir. Bu sebeple çeşitli yerlerde çeşitli aramalar yapabilirler. Terlik kullanırken en çok rahatlığına ve ayak sağlığına dikkat etmesine önem veririz. Mantar taban Sembol desenli Sabo terlik kişilerin isteğine göre firmamız tarafından dizayn edilebilmektedir. Bu sayede hem kendinize farklılık katmış olacaksınız hem de daha sağlıklı bir yapıya sahip terlikleri kullanarak ayaklarınıza gerekli önemi verebileceksiniz. Sağlık sektöründe çalışan kişiler uzun saatler boyunca işlerine ayakta yapmaktadır. Bu yüzden hem çok yorulurlar hem de ayak rahatsızlıkları çekebilirler. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için firmamız tarafından sizlere sunulan desenli Sabo terlik modelleri resmen kurtuluş aracınız olarak görülmektedir.

Mantar taban Sembol desenli Sabo terlik fiyatları açısından da oldukça uygun bir yapıya sahiptir. İstediğiniz desene göre fiyat farklılıkları olabilecektir. Desenli Sabo terlik fiyatları firmanın resmi internet sitesinde mevcuttur. Kendinize uygun desende ve fiyatta terlik seçebilme imkânınız vardır. Bu sayede hem bütçenizi koruyup hem de ayaklarınıza gerekli özeni göstermiş olacaksınız. Sağlıklı günler geçirmek için gerekli özveride bulunmanız gerekir. Firmamızın sizlere sunduğu terlikler, oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz mümkündür. Herhangi bir sorun yaşama imkânımız yoktur. Gönül rahatlığı ile kişisel zevklerinize göre terlik tercihleri yapabilirsiniz.