TÜM ÜRÜNLERDE %25 İndirim!
Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Terlik

Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Terlik

Kadın Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Sabo Terlik modelleri ve farklı üniforma tercihleri kişilere her daim iyi gelebilmektedir. Tek tip görünümden sıkılan kişiler kendi kıyafet veya aksesuarlarına farklılık katmak isteyebilmektedir.

Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM

Ürünümü Nasıl Değişim / İade Yapabilirim?

1-Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin, kişiye göre özel üretilmiş, nakış işlemi yapılmış, pantolon paça boyu tadilatı yapılmış, parfüm kokusu sinmiş, ter kokusu sinmiş, makyaj v.b. leke olmuş ürünlerin iadesi veya beden değişimi yapılmaz.

2- Değişimlerde oluşacak KARGO masrafları:

   2a - LAME kaynaklı hatalarda (yanlış ve eksik ürün gönderimi, alt ve üst beden uyumsuzluğu, beden üretim hataları vs.) kargo masrafları LAME tarafından karşılanacaktır.

   2b - ALICI kaynaklı hatalarda ( yanlış model seçimi, renk değişikliği, beden uyumsuzluğu, eksik adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, sizlerin yüksek kargo ücreti ödememeniz için kargo ücretini tarafımıza yansıtarak (karşı ödemeli olarak) en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü fatura üzerindeki adrese ( Lame Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti. / Talatpaşa Mahallesi, Yaşarlı Caddesi, No: 58/B Kağıthane - İSTANBUL ) adresine faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Değişim yapıldıktan sonra size ürününüz gönderilirken 25 ₺ kargo ücreti tarafınıza yansıtılarak gönderilecektir. Ücreti kargonuzu teslim alırken ödeyebilirsiniz yada öncesinde şirketimize HAVALE/EFT yapabilirsiniz.

3- İadelerde oluşacak KARGO masrafları:

   3a- İadelerde müşterinin ürünü hiç teslim almamış olması, teslim almasına rağmen kargo paketi hiç açılmamış veya paket açıldığında madde 2a oluşmuş ise tüm masraflar LAME' ye ait olup tüm paranız eksiksiz iade edilecektir.

   3b- Renk beğenmeme ( Sitedeki bire bir aynı renk ve satın almış olduğunuz ürün gönderilmektedir ), Kumaş beğenmeme ( Tüm kumaşlarımız sitede belirtildiği gibi ve tekstildeki orijinal ve dünyadaki evrensel isimleriyle ( Terrycotton , %100 Pamuk Likra ) üretilmektedir ve gönderilmektedir. Beden uyumsuzluğu ( Beden tablomuzda size gönderilen ürünlerin ölçüleri belirtilmiştir ayrıca iadenin haricinde değişim yapabilirsiniz ). LAME tekstilden kaynaklanan bir hata olmadığı bu durumlarda ödemiş olduğunuz toplam ücretten 25 ₺ kargo ücreti düşülerek para iadeniz yapılmaktadır. ( Sebebi ise biz bu ürünü sizlere eksiksiz ve hatasız gönderim yaparak kargo ücreti ödüyoruz.) Anlayışınız teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Benzer Ürünler

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Koyu Taban Sembol Desenli Beyaz Sabo Terlik modelleri ve farklı üniforma tercihleri kişilere her daim iyi gelebilmektedir. Tek tip görünümden sıkılan kişiler kendi kıyafet veya aksesuarlarına farklılık katmak isteyebilmektedir.

Farklı terlik modelleri ve farklı üniforma tercihleri kişilere her daim iyi gelebilmektedir. Tek tip görünümden sıkılan kişiler kendi kıyafet veya aksesuarlarına farklılık katmak isteyebilmektedir. Bu sebeple çeşitli yerlerde çeşitli aramalar yapabilirler. Terlik kullanırken en çok rahatlığına ve ayak sağlığına dikkat etmesine önem veririz. Mantar taban Sembol desenli Sabo terlik kişilerin isteğine göre firmamız tarafından dizayn edilebilmektedir. Bu sayede hem kendinize farklılık katmış olacaksınız hem de daha sağlıklı bir yapıya sahip terlikleri kullanarak ayaklarınıza gerekli önemi verebileceksiniz. Sağlık sektöründe çalışan kişiler uzun saatler boyunca işlerine ayakta yapmaktadır. Bu yüzden hem çok yorulurlar hem de ayak rahatsızlıkları çekebilirler. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için firmamız tarafından sizlere sunulan desenli Sabo terlik modelleri resmen kurtuluş aracınız olarak görülmektedir.

Mantar taban Sembol desenli Sabo terlik fiyatları açısından da oldukça uygun bir yapıya sahiptir. İstediğiniz desene göre fiyat farklılıkları olabilecektir. Desenli Sabo terlik fiyatları firmanın resmi internet sitesinde mevcuttur. Kendinize uygun desende ve fiyatta terlik seçebilme imkânınız vardır. Bu sayede hem bütçenizi koruyup hem de ayaklarınıza gerekli özeni göstermiş olacaksınız. Sağlıklı günler geçirmek için gerekli özveride bulunmanız gerekir. Firmamızın sizlere sunduğu terlikler, oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz mümkündür. Herhangi bir sorun yaşama imkânımız yoktur. Gönül rahatlığı ile kişisel zevklerinize göre terlik tercihleri yapabilirsiniz.

whatsapp+8 canlı destek