100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Koyu Taban Şal Desenli Kızıl Terlik

Koyu Taban Şal Desenli Kızıl Terlik

Kadın Koyu Taban Şal Desenli Kızıl Sabo Terlik Lame Medikal olarak siz değerli çalışanlarımızın hem sağlığını hem e görünümlerini düşünmekteyiz.

TL
3 TAKSİT İMKANI 109,99 ₺ 74,99 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM
Numara 35, 36, 37, 38, 39, 40

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız. Aksi takdirde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Koyu Taban Şal Desenli Kızıl Sabo Terlik Lame Medikal olarak siz değerli çalışanlarımızın hem sağlığını hem e görünümlerini düşünmekteyiz.

Lame Medikal olarak siz değerli çalışanlarımızın hem sağlığını hem e görünümlerini düşünmekteyiz. Tek tip üniforma ya da aksesuarlardan sıkılan kişiler firmamız ile birlikte istediği görünümü oluşturabilir ve kendi tercihlerine göre terliklerini seçebilir. Bunun için sizlere engel herhangi bir şey yoktur. Çalıştığınız yerde farklı görümlere yasak yoksa sizler de kendinizi iyi hissedeceğiniz üniforma ve terlikler giyebilirsiniz. Mantar taban şal desenli sabo terlik ile günleriniz daha rahat geçsin. Hemen sipariş verin ve hayallerinizdeki terliklere ulaşın. Bu terliklere ulaşmanız oldukça kolaydır. Online internet sitesinden sipariş verebilme imkânınız vardır.

Desenli sabo terlik modelleri az sayıda olmamakla birlikte kişiye göre farklı şekillerde de yapılabilmektedir. Özel olarak istediğiniz modelleri firmamıza iletebilir ve işbirliği içerisinde hareket edebilirsiniz. Sağlık sektöründe çalışan kişiler uzun saatlerini ayakta sürekli hareket halinde geçirebilir. Bu yüzden hem ayaklarında ağrılar başlar hem de uzun zaman sonra çeşitli sağlık problemleri ile uğraşabilir. Bunların üzerine bir de geçmeyen yorgunluk çekme ihtimaliniz olacaktır. Tüm bunlarla uğraşmamanız için firmamız sizlerin sağlığını düşünerek pek çok terlik modeli üretmiştir. Bu modelleri de sizlerin beğenisine sunmuştur. Mantar taban şal desenli sabo terlik isteyen kişiler siparişi verebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilir. Firmamızın ürettiği bu terlikler oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla terlikleri kullanabilmeniz mümkündür.

Bedensel yorgunluk sürekli aktivite halindeyken geçmez. Çalışma koşullarınızın ağırlığı da sizlerin dinlenmesine kimi zaman izin vermez. Özellikle sağlık sektöründe çalışan kişiler için bu durum son derece muallâktadır. Ortopedik terlik tercih ederek konforunuzu sağlayabilirsiniz. Mantar taban şal desenli sabo terlik almak isteyen kişiler medikal terlik seçeneklerine de göz atabilirler. Desenli sabo terlik fiyatları sizleri zorlamayacaktır. Oldukça uygun fiyata kaliteli ürünler almanız mümkündür. Böylece hem cebinizi koruyup hem de sağlığınızı korumanız mümkündür. Firmamız sizleri düşünerek çok fazla çeşit ve renge sahip ürünleri satışa sunmuştur. Online internet sitesinden kendi tercihinize göre sipariş verebilir ve terliklere sahip olabilirsiniz.