TÜM ÜRÜNLERDE %25 İndirim!
Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Terlik

Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Terlik

Kadın Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Sabo Terlik, sağlık sektöründe çalışan kişiler hem rahatlığa hem de özenli bir görünüme önem vermektedir. Böylelikle gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha rahat olmaları kaçınılmaz olmaktadır.

Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM
Numara 35, 37, 38, 39

Ürünümü Nasıl Değişim / İade Yapabilirim?

1-Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin, kişiye göre özel üretilmiş, nakış işlemi yapılmış, pantolon paça boyu tadilatı yapılmış, parfüm kokusu sinmiş, ter kokusu sinmiş, makyaj v.b. leke olmuş ürünlerin iadesi veya beden değişimi yapılmaz.

2- Değişimlerde oluşacak KARGO masrafları:

   2a - LAME kaynaklı hatalarda (yanlış ve eksik ürün gönderimi, alt ve üst beden uyumsuzluğu, beden üretim hataları vs.) kargo masrafları LAME tarafından karşılanacaktır.

   2b - ALICI kaynaklı hatalarda ( yanlış model seçimi, renk değişikliği, beden uyumsuzluğu, eksik adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, sizlerin yüksek kargo ücreti ödememeniz için kargo ücretini tarafımıza yansıtarak (karşı ödemeli olarak) en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü fatura üzerindeki adrese ( Lame Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti. / Talatpaşa Mahallesi, Yaşarlı Caddesi, No: 58/B Kağıthane - İSTANBUL ) adresine faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Değişim yapıldıktan sonra size ürününüz gönderilirken 20 ₺ kargo ücreti tarafınıza yansıtılarak gönderilecektir. Ücreti kargonuzu teslim alırken ödeyebilirsiniz yada öncesinde şirketimize HAVALE/EFT yapabilirsiniz.

3- İadelerde oluşacak KARGO masrafları:

   3a- İadelerde müşterinin ürünü hiç teslim almamış olması, teslim almasına rağmen kargo paketi hiç açılmamış veya paket açıldığında madde 2a oluşmuş ise tüm masraflar LAME' ye ait olup tüm paranız eksiksiz iade edilecektir.

   3b- Renk beğenmeme ( Sitedeki bire bir aynı renk ve satın almış olduğunuz ürün gönderilmektedir ), Kumaş beğenmeme ( Tüm kumaşlarımız sitede belirtildiği gibi ve tekstildeki orijinal ve dünyadaki evrensel isimleriyle ( Terrycotton , %100 Pamuk Likra ) üretilmektedir ve gönderilmektedir. Beden uyumsuzluğu ( Beden tablomuzda size gönderilen ürünlerin ölçüleri belirtilmiştir ayrıca iadenin haricinde değişim yapabilirsiniz ). LAME tekstilden kaynaklanan bir hata olmadığı bu durumlarda ödemiş olduğunuz toplam ücretten 20 ₺ kargo ücreti düşülerek para iadeniz yapılmaktadır. ( Sebebi ise biz bu ürünü sizlere eksiksiz ve hatasız gönderim yaparak kargo ücreti ödüyoruz.) Anlayışınız teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Sabo Terlik, sağlık sektöründe çalışan kişiler hem rahatlığa hem de özenli bir görünüme önem vermektedir. Böylelikle gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha rahat olmaları kaçınılmaz olmaktadır.

Sağlık sektöründe çalışan kişiler hem rahatlığa hem de özenli bir görünüme önem vermektedir. Böylelikle gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha rahat olmaları kaçınılmaz olmaktadır. Mantar Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) siz değerli sağlık çalışanları için firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Böylelikle hem tercih ettiğiniz de sen de hem de oldukça rahat kalıplara sahip olan terlikleri erişebilme imkânınız doğmaktadır. Uzun mesai saatleri boyunca genellikle ayakta geçirilen zamanlar kişilere çok fazla zorlamaktadır. Bu zorlanmadan kurtulmak için en azından ayaklarımızda bulunan terliklerin rahat olması bizleri daha da mutlu edebilecektir. O sebeple firmamız ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz desende terliklere sahip olabilirsiniz.

Mantar Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) siz değerli sağlık çalışanları için oldukça özenle hazırlanmaktadır. İsteyen kişiler olursa desenli Sabo terlik modelleri daha fazla çeşitlilik gösterebilecektir. Sağlık sektöründe çalışan kişiler sürekli olarak işlerini ayakta gezerek yapmaktadır. Bu sebeple hem çok yorulurlar hem de doğru tercih yapmazlarsa ayaklarında sağlık problemleri baş gösterir. Bu gibi durumlarda sonrasında pişman olmamak için sağlığımızı düşünüp ve buna ek olarak rahatlığımızı baz alarak terlik seçimi ne yapmamız gerekir. Sabo terlik ekonomik açıdan kişileri zorlamaktadır. Oldukça uygun fiyata kaliteli terlikler alabilme imkânımız vardır. Desenli Sabo terlik fiyatları desen ve şekillerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple firma ile iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilme imkânımız vardır.

Ayağınıza uygun terlik seçiminiz den sonra gününüzün kalitesinin ne şekilde artacağına Sizler de şahit olacaksınız. Mantar Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) ayak sağlığınızı korurken şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Tokalı Sabo terlik modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Dilediğiniz terlik modelini seçebilir özel isteğiniz mevcutsa firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Medikal terlik sektöründe önde gelen firmamız ortopedik terlik yapımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Sağlık sektörü çalışanları eğer ki bu terliklere sahip değilse vakit kaybetmeden hemen bu terliklere sahip olabilir. Böylece gün içerisinde ayak ağrılarınızdan kurtulabilir ve daha iyi bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bu doğrultu kapsamında tercihinize karar verin firmamız ise bu tercihlerinizi gerçekleştirip sizleri mutlu etsin.

whatsapp+8 canlı destek