300₺ ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO + MEDİKAL BONE HEDİYE!
Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Terlik

Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Terlik

Kadın Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Sabo Terlik, sağlık sektöründe çalışan kişiler hem rahatlığa hem de özenli bir görünüme önem vermektedir. Böylelikle gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha rahat olmaları kaçınılmaz olmaktadır.

Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM
Numara 35, 37, 38, 39
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Outlet ürünlerimizin değişim ve iadesi yoktur. Lütfen alışveriş yapmadan önce doğru numara ve model seçimi yapmanızı öneriyoruz.

Ön sipariş ürünler 5 gün içerisinde kargoya verilecektir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Koyu Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Sabo Terlik, sağlık sektöründe çalışan kişiler hem rahatlığa hem de özenli bir görünüme önem vermektedir. Böylelikle gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha rahat olmaları kaçınılmaz olmaktadır.

Sağlık sektöründe çalışan kişiler hem rahatlığa hem de özenli bir görünüme önem vermektedir. Böylelikle gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmeleri ve daha rahat olmaları kaçınılmaz olmaktadır. Mantar Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) siz değerli sağlık çalışanları için firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Böylelikle hem tercih ettiğiniz de sen de hem de oldukça rahat kalıplara sahip olan terlikleri erişebilme imkânınız doğmaktadır. Uzun mesai saatleri boyunca genellikle ayakta geçirilen zamanlar kişilere çok fazla zorlamaktadır. Bu zorlanmadan kurtulmak için en azından ayaklarımızda bulunan terliklerin rahat olması bizleri daha da mutlu edebilecektir. O sebeple firmamız ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz desende terliklere sahip olabilirsiniz.

Mantar Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) siz değerli sağlık çalışanları için oldukça özenle hazırlanmaktadır. İsteyen kişiler olursa desenli Sabo terlik modelleri daha fazla çeşitlilik gösterebilecektir. Sağlık sektöründe çalışan kişiler sürekli olarak işlerini ayakta gezerek yapmaktadır. Bu sebeple hem çok yorulurlar hem de doğru tercih yapmazlarsa ayaklarında sağlık problemleri baş gösterir. Bu gibi durumlarda sonrasında pişman olmamak için sağlığımızı düşünüp ve buna ek olarak rahatlığımızı baz alarak terlik seçimi ne yapmamız gerekir. Sabo terlik ekonomik açıdan kişileri zorlamaktadır. Oldukça uygun fiyata kaliteli terlikler alabilme imkânımız vardır. Desenli Sabo terlik fiyatları desen ve şekillerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple firma ile iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilme imkânımız vardır.

Ayağınıza uygun terlik seçiminiz den sonra gününüzün kalitesinin ne şekilde artacağına Sizler de şahit olacaksınız. Mantar Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) ayak sağlığınızı korurken şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Tokalı Sabo terlik modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Dilediğiniz terlik modelini seçebilir özel isteğiniz mevcutsa firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Medikal terlik sektöründe önde gelen firmamız ortopedik terlik yapımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Sağlık sektörü çalışanları eğer ki bu terliklere sahip değilse vakit kaybetmeden hemen bu terliklere sahip olabilir. Böylece gün içerisinde ayak ağrılarınızdan kurtulabilir ve daha iyi bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bu doğrultu kapsamında tercihinize karar verin firmamız ise bu tercihlerinizi gerçekleştirip sizleri mutlu etsin.