100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Koyu Taban Baykuş Desenli Beyaz Terlik

Koyu Taban Baykuş Desenli Beyaz Terlik

Kadın Koyu Taban Baykuş Desenli Beyaz Sabo Terlik yorucu mesai saatleri içerisinde bizleri rahat ettirebilecek giyim ve aksesuarları önem veririz. Böylelikle günümüz daha iyi bir şekilde geçebilir.

TL
3 TAKSİT İMKANI 99,00 ₺ 79,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM
Numara 35, 36, 37, 38, 39, 40
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Koyu Taban Baykuş Desenli Beyaz Sabo Terlik yorucu mesai saatleri içerisinde bizleri rahat ettirebilecek giyim ve aksesuarları önem veririz. Böylelikle günümüz daha iyi bir şekilde geçebilir.

Yorucu mesai saatleri içerisinde bizleri rahat ettirebilecek giyim ve aksesuarları önem veririz. Böylelikle günümüz daha iyi bir şekilde geçebilir. Kişi ayak sağlığı ve rahatına önem verirse gününün daha iyi geçmesine de zemin hazırlayabilir. Mantar taban baykuş desenli Sabo terlik kişilerin tercihine göre şekillerine bilmektedir. Rahat bir terlik tercihi ile Gününüzün ne ölçüde iyi geçeceğine kestire biliyor musunuz? Elbette bir takım düşüncelere dala bilirsiniz ancak alışverişinizden sonra bu düşüncelerinizin olumlu bir yöne doğru aktarıldığını görebileceksiniz. Böylelikle kafanızdaki soruların yanıtı çözüme ulaşmış olacaktır.

Terlik seçimlerinizde kendi kişisel zevklerinize göre tercihlerde bulunabilme hakkınız vardır. Renk olarak beyaz ya da yeşil terlik seçme hakkınız vardır. Buna ek olarak desenli Sabo terlik modelleri her daim ulaşabileceğiniz bir kolaylıktadır. Mantar taban baykuş desenli Sabo terlik tercihlerinizi ek olarak ortopedik terlik tercih etme imkânımız da mevcuttur. Desenli Sabo terlik fiyatları sizlerin bütçesini sarsacak şekilde düzenlenmemiştir. Oldukça uygun olan bir yapıya sahiptir, bütçenizle kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Medikal terlik seçimi yaparken rahatlığı ön planda tutmanız gerekmektedir. Kendi kişisel zevklerinize göre seçimlerinizi yapabilme hakkınız vardır. Medikal alanda çalışan kişiler Hem rahat hem de şık olma ayrıcalığını kendilerine yaratabilirler.

Mantar taban baykuş desenli Sabo terlik firmamız tarafından müşterilerimizin özel isteğine göre şekillendirilebilir ve tercihlerinize göre sizlere sunulabilir. Uzun mesai saatleri içerisinde yorulmadan gününüzü tamamlamak için bu terlik çeşitlerine talepte bulunabilirsiniz. Böylelikle hem ayak sağlığınızı koruyup hem de rahat bir gün geçirme imkânına erişebilirsiniz. Hayat standartlarımızı yükseltmek için tercihlerinizi de ona göre şekillendirmeniz gerekir. Böylelikle içinize sinen hem de rahat olan terlikler giymeniz mümkün olabilecektir firmamız tamda sizlerin isteğine göre gerekli üretimleri yapabilmektedir severek giyeceğiniz rahat terlikler şekil açısından ve görünüş bakımından sizlere bağlı olmaktadır. Aksesuarlarında farklı desenler seven kişiler sevdikleri desenleri terliklerinde de taşımak isteyebilirler. Böylelikle farklılıklar yaratabilir ve kendilerini sevdikleri ve beğendikleri görünümlerin altında bulabilirler. Hem de bunları oldukça rahat olabilecekleri bir durumda da sağlayabilirler.