100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Air Max Taban Tokalı Kırmızı Terlik

Air Max Taban Tokalı Kırmızı Terlik

Kadın Air Max Taban Tokalı Kırmızı Sabo Terlik, sağlık personelimizin özel donanımlı ürünleri kullanmaları gerekmektedir. Buna mesaileri sırasında ayaklarına giydikleri ürünler de dahildir.

TL
3 TAKSİT İMKANI 99,00 ₺ 79,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Air Max Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5.7 CM
Numara 35, 36, 37, 38, 39, 40
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Air Max Taban Tokalı Kırmızı Sabo Terlik, sağlık personelimizin özel donanımlı ürünleri kullanmaları gerekmektedir. Buna mesaileri sırasında ayaklarına giydikleri ürünler de dahildir.

Sağlık personelimizin özel donanımlı ürünleri kullanmaları gerekmektedir. Buna mesaileri sırasında ayaklarına giydikleri ürünler de dahildir. Günlük yaşamlarında kullandıkları ayakkabıları değil, çalıştıkları yerlerde sabo terliklerin giyilmesi söz konusudur. Markamız, Lame Medikal olarak, sağlık çalışanlarımız için en uygun medikal terlik modellerine ulaşabilirsiniz. Bu terlikler sıradan ürünler olmayıp, uzun süre ayakta kalan şahıslar için özel olarak üretilen, son derece donanımlı modellerdir. Sağlık hizmetlerinde, hem doktorlarımız, hem de diğer emekçilerimiz, uzun saatler boyunca ayakta kalmaktadır. Bu da ayaklarına baskı olmasına neden olur. Ortopedik terlik modellerimiz ile saatlerce kalan kişilerin de ayaklarında kesinlikle sağlık problemi olmaz.

Air Max Taban Sabo Terlik (Tokalı) modelimizde, özel üretim ortopedik özellikleri olan terliklerimiz arasındadır. Bu modelin tabanı poliüretan kaymaz tabanlıdır ve ıslak zeminlerde de asla kayma yapmaz. Ayak anatomisine son derece uyumlu tasarlanan bir modeldir. Ayakların tabanında baskı olmaz ve ayak sarılır, bu sayede yürürken kesinlikle ayakların ağrıması ya da gömülmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Airmax kadın sabo terlik (tokalı) modelin renk seçenekleri olarak, siyah, kırmızı olarak, seçeneklenmektedir. Ayrıca, düz renklerin yanında, desenli sabo terlik modelleri de oldukça fazla seçenekler üzerinden, zevklerinize uygun olarak seçmeniz üzere sizleri beklemektedir. Düz ya da tokalı sabo terlik modellerini seçebilirsiniz. Tokalı terlikleri üzerindeki toka kısmından ayarlayabilirsiniz ve ayak üzerinize uygun ölçüde kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Bu ürünlerimizi %100 gerçek deri ile hazırlamaktayız. Gerçek deri olması modellerin ayak tenine hava aldırmasını ve mantar, alerjik reaksiyonlar gibi sorunların olmamasına neden olmaktadır. Garantili ve kalite belgeli olarak modellerimiz sizlere sunulmaktadır. Ayağın hava alması, uzun süre ve stresli bir mesai günü geçirseniz bile ayak kokusu yaşamamanızı sağlar. Ayaklarınızda ve bileğinizde ağrı olmaz. Yüksek tabanı tam olması gereken ölçülerde olup, yaklaşık olarak 4 cm yüksekliğindedir. Kaliteli terliklerimizi sizlere ekonomik rakamlarla sunmaktayız. Bu sayede, çok saygı duyduğumuz sağlık personelimizin, bütçelerine de katkıda bulunmayı, en kaliteli ürünleri, en ekonomik rakamlara, desenli sabo terlik fiyatları da dahil olmak üzere sunmayı hedeflemekteyiz. Air Max Taban Sabo Terlik (Tokalı) online alışveriş yapmak için sitemizden, 7/24 yararlanabilirsiniz.