100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Air Max Taban Kelebek Desenli Tokalı Beyaz Terlik

Air Max Taban Kelebek Desenli Tokalı Beyaz Terlik

Kadın Air Max Taban Kelebek Desenli Tokalı Beyaz Sabo Terlik doktorlarımız, diş hekimleri, veterinerler, hemşirelerimiz, hasta bakıcılar, anestezi uzmanları, fizik tedavi uzmanları, laboratuar ya da röntgen teknisyenleri gibi sağlık uzmanlarımız, sağlık çalışanlarımız, mesailerinde, medikal terlik modellerimizi tercih edebilirler.

TL
3 TAKSİT İMKANI 99,00 ₺ 79,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Air Max Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5.7 CM
Numara 35, 36, 37, 38, 39, 40
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız. Aksi takdirde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Air Max Taban Kelebek Desenli Tokalı Beyaz Sabo Terlik doktorlarımız, diş hekimleri, veterinerler, hemşirelerimiz, hasta bakıcılar, anestezi uzmanları, fizik tedavi uzmanları, laboratuar ya da röntgen teknisyenleri gibi sağlık uzmanlarımız, sağlık çalışanlarımız, mesailerinde, medikal terlik modellerimizi tercih edebilirler.

Sevimli mi sevimli kelebek desenlerini, mesainiz boyunca tüm gün ayaklarınızda görmeye ne dersiniz? Doktorlarımız, diş hekimleri, veterinerler, hemşirelerimiz, hasta bakıcılar, anestezi uzmanları, fizik tedavi uzmanları, laboratuar ya da röntgen teknisyenleri gibi sağlık uzmanlarımız, sağlık çalışanlarımız, mesailerinde, medikal terlik modellerimizi tercih edebilirler. Özel üretim, ortopedik terlik üretimlerimizden değerli sağlık emekçilerimiz son derece memnun, sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. %100 gerçek deriden üretilen desenli sabo terlik modelleri de sizlerin neşeli mesailer geçirmeniz için idealdir. Malum, stresli ve yoğun bir mesleği icra etmektesiniz, çalışmalarınızı yaparken sempatik kelebek desenlerini tercih etmeniz size iyi gelecek. Hastalarınız ve meslektaşlarınız da sizden memnun olacaklar.

Beğenilen bir modelimiz de, Air Max Taban Kelebek Desenli Sabo Terlik (Tokalı) modelimizdir. Bu modelimizin üzerinde bir toka detayı bulunmaktadır. Üzerindeki bu detaydan ayak genişliğinize göre ayarlama yapabilirsiniz. Tokalı sabo terlik modellerimiz, üzeri düz modellerimiz ile tamamen aynı özellikleri taşımaktadır, yalnızca üst kısımlarında estetik bir toka detayı vardır. Kalitesi ve donanımı aynıdır. Airmax olması, tabanında hava aldıran ve ayağa ergonomik yürüme sağlayan çok özel bir dokuya sahiptir. Hava dolgulu terliklerimizle tüm gün, kilonuz ve ayakta durma süreniz kaç olursa olsun, kesinlikle ayaklarınıza baskı yapmaz. Ayaklarınız ve bacaklarınız kesinlikle ağrımaz. Air Max Taban Kelebek Desenli Sabo Terlik (Tokalı) modelimizin üzerindeki pastel desenlerde tasarlanmaktadır ve bayanlarımız için gerçekten çok estetik bir desendir.

Üniformalarınızın altında çok da yakışacak Air Max Taban Kelebek Desenli Sabo Terlik (Tokalı) modelimizde, gerçekten çok da rahat edeceksiniz. Uzun süre ayakta kalabilir, oturup kalkabilir, yoğun hareketler yapabilirsiniz. Asla ayaklarınız bu durumda etkilenmez. Delikli yapısı ve %100 hakiki deri olması, ayaklarınızın tüm gün hava almasını sağlar. Kaşıntı olmaz, terlemez yapmaz, ayak kokusu ise kesinlikle söz konusu olmaz. Tüm gün giydikten sonra, mesainiz bitiminde, leke olsa bile bir nemli bez ile silmeniz yeterlidir. Ertesi gün tekrar giyebilirsiniz. Hijyenik ortamlar için son derece uygundur. Temiz tutulması gereken alanlarda beklentileri karşılar. Kalite belgelerine göre hazırlanan, garantili sağlık ürünlerimiz arasındadır.