100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Air Max Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Terlik

Air Max Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Terlik

Kadın Air Max Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Sabo Terlik, hem şık hem de rahat bir terlik modeline sahip olmak isteyen kişilerin değişmez tercihleri olan sabo terlikler özellikle yumuşak tabanları ve aynı zamanda ergonomik yapıları ile dikkat çekmektedirler.

TL
3 TAKSİT İMKANI 99,00 ₺ 79,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Air Max Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5.7 CM
Numara 35, 36, 37, 38, 39, 40
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Kadın Air Max Taban Kahve Desenli Tokalı Gri Sabo Terlik, hem şık hem de rahat bir terlik modeline sahip olmak isteyen kişilerin değişmez tercihleri olan sabo terlikler özellikle yumuşak tabanları ve aynı zamanda ergonomik yapıları ile dikkat çekmektedirler.

Hem şık hem de rahat bir terlik modeline sahip olmak isteyen kişilerin değişmez tercihleri olan sabo terlikler özellikle yumuşak tabanları ve aynı zamanda ergonomik yapıları ile dikkat çekmektedirler. Özellikle Air Max Taban Kahve Desenli Sabo Terlik (Tokalı) modellerin de kullanılan şirin desenler veya renkler de her zaman için hemşire ve doktorların bu ürünleri keyifle kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Günlük yaşamda çok rahat bir kullanım olanağı sağlamakta olan bu ürünler özellikle kaliteli yapılarına rağmen düşük fiyatları ile de beklentileri tam olarak karşılamaktadırlar. Desenli sabo terlik modelleri hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde birçok farklı şekilde üretilmiş model ile karşılaşabilmektedirler.

Tasarımların da kullanılan kaliteli malzemeler ve aynı zamanda kaliteli işçilikler hem ayak hem de bel sağlığını olumlu etkilediği için ağlık sorunları olan kişilere her zaman için sabo terlik modellerini tercih etmeleri önerilmektedir. Medikal terlik modelleri arasında her zaman en çok ilgi çeken modeller arasında yer alan sabo terlik modelleri günümüz de artık birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Airmax kahve desenli sabo terlik (tokalı) modelleri hakkında araştırma yapan kişiler çoğu zaman bu ürünleri doktor ve hemşireler için tercih etmektedirler. Artık sizler de ortopedik terlik kullanmak zorunda olan kişiler için de uzmanların en çok önerdikleri modellerden biri olan sabo terlikler ile ayak sağlığınız için önemli bir tedbir alabilirsiniz.

Özellikle iş veya farklı sebeplerden dolayı günlük yaşamların da uzun süre ayakta kalmak zorunda olan kişiler kesinlikle seçimlerini sabo terlik modellerinden yana kullanmalıdırlar. Desenli sabo terlik fiyatları herkesin bütçesine uygun seviyeler de olduğu için isteyen herkese bu ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirken aynı zamanda sıradan terlik tasarımlarından da kurtulmuş olabilmektedir.