TÜM ÜRÜNLERDE %25 İndirim!
Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Terlik

Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Terlik

Sağlıklarını düşünen ve her zaman içi en rahat ortopedik terlik modellerinden birine sahip olmak isteyen kişiler Kadın Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Sabo Terlik modellerinin kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu bilmelidirler.

Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Air Max Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5.7 CM
Numara 38

Ürünümü Nasıl Değişim / İade Yapabilirim?

1-Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin, kişiye göre özel üretilmiş, nakış işlemi yapılmış, pantolon paça boyu tadilatı yapılmış, parfüm kokusu sinmiş, ter kokusu sinmiş, makyaj v.b. leke olmuş ürünlerin iadesi veya beden değişimi yapılmaz.

2- Değişimlerde oluşacak KARGO masrafları:

   2a - LAME kaynaklı hatalarda (yanlış ve eksik ürün gönderimi, alt ve üst beden uyumsuzluğu, beden üretim hataları vs.) kargo masrafları LAME tarafından karşılanacaktır.

   2b - ALICI kaynaklı hatalarda ( yanlış model seçimi, renk değişikliği, beden uyumsuzluğu, eksik adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, sizlerin yüksek kargo ücreti ödememeniz için kargo ücretini tarafımıza yansıtarak (karşı ödemeli olarak) en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü fatura üzerindeki adrese ( Lame Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti. / Talatpaşa Mahallesi, Yaşarlı Caddesi, No: 58/B Kağıthane - İSTANBUL ) adresine faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Değişim yapıldıktan sonra size ürününüz gönderilirken 20 ₺ kargo ücreti tarafınıza yansıtılarak gönderilecektir. Ücreti kargonuzu teslim alırken ödeyebilirsiniz yada öncesinde şirketimize HAVALE/EFT yapabilirsiniz.

3- İadelerde oluşacak KARGO masrafları:

   3a- İadelerde müşterinin ürünü hiç teslim almamış olması, teslim almasına rağmen kargo paketi hiç açılmamış veya paket açıldığında madde 2a oluşmuş ise tüm masraflar LAME' ye ait olup tüm paranız eksiksiz iade edilecektir.

   3b- Renk beğenmeme ( Sitedeki bire bir aynı renk ve satın almış olduğunuz ürün gönderilmektedir ), Kumaş beğenmeme ( Tüm kumaşlarımız sitede belirtildiği gibi ve tekstildeki orijinal ve dünyadaki evrensel isimleriyle ( Terrycotton , %100 Pamuk Likra ) üretilmektedir ve gönderilmektedir. Beden uyumsuzluğu ( Beden tablomuzda size gönderilen ürünlerin ölçüleri belirtilmiştir ayrıca iadenin haricinde değişim yapabilirsiniz ). LAME tekstilden kaynaklanan bir hata olmadığı bu durumlarda ödemiş olduğunuz toplam ücretten 20 ₺ kargo ücreti düşülerek para iadeniz yapılmaktadır. ( Sebebi ise biz bu ürünü sizlere eksiksiz ve hatasız gönderim yaparak kargo ücreti ödüyoruz.) Anlayışınız teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Sağlıklarını düşünen ve her zaman içi en rahat ortopedik terlik modellerinden birine sahip olmak isteyen kişiler Kadın Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Sabo Terlik modellerinin kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu bilmelidirler.

Zayıflamak isteyen kişiler için özel olarak üretilen ve son derece rahat bir yapıya sahip olan airmax baykuş desenli sabo terlik hafifliği ile de dikkat çekmektedir. Birçok kişinin değişmez tercihi haline gelen ve aynı zamanda kalitelerine rağmen uygun fiyatlar ile satışa sunulmakta olan desenli sabo terlik modelleri herkes tarafından büyük bir keyif ile kullanılmaktadır. Farklı renk veya desenlerde üretilmekte olan bu ürünler hem zayıflamak isteyen kişilere bedensel açıdan destek vermekte hem de hava alan yapısı ile uzun süre ayakta kalmak zorunda olan kişilere de büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Özel tasarımız ile doğru bir yürüyüş pozisyonu alınmasına yardımcı olan airmax baykuş desenli sabo terlik modellerin de aynı zamanda bel veya omur kaslarına da eşit oranda yük binmesi sağlanmaktadır.

Desenli sabo terlik fiyatları hakkında araştırma yapan kişiler genellikle bu ürünlerin bütçelerine uygun seviyeler de satışa sunulduğunu görebilmektedirler. Sert kauçuk malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlamakta olan bu ürünler özellikle sağlık sektörün de çalışan ve gün boyunca ayakta olmak zorunda olan kişiler tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Uzmanların da her zaman için beden sağlığı açısından en çok önerdikleri ürünlerden biri olan sabo terlikler yürüyüşü anında ayağın en doğru şekli almasını sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Kullanılan özel malzemeler de bu terlikleri kullanan kişilerin de hiçbir şekilde sağlık sorun oluşmamasına yardımcı olmaktadır. 

Yüksek tabanlı olarak üretilen bu terlikler de taban kısmı adeta bir yastık gibi ayaktan gelen yükü emmekte ve bu sayede ayak tabanının kesinlikle yorulmamasını sağlamaktadır. Medikal terlik modelleri arasında her zaman farklı bir yeri olan bu ürünleri ilk defa kullanan kişiler kısa zaman içinde diğer terlik modellerinden ne kadar farklı olduklarını anlayabilmektedirler. Bu sebeple sağlıklarını düşünen ve her zaman içi en rahat ortopedik terlik modellerinden birine sahip olmak isteyen kişiler airmax baykuş desenli sabo terlik modellerinin kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu bilmelidirler. Zaten ilk kez kullanan kişiler mutlaka bu ürünlerin rahatlığını görebilmektedirler.

whatsapp+8 canlı destek