300₺ ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO + MEDİKAL BONE HEDİYE!
Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Terlik

Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Terlik

Sağlıklarını düşünen ve her zaman içi en rahat ortopedik terlik modellerinden birine sahip olmak isteyen kişiler Kadın Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Sabo Terlik modellerinin kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu bilmelidirler.

Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Air Max Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 5.7 CM
Numara 38
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Outlet ürünlerimizin değişim ve iadesi yoktur. Lütfen alışveriş yapmadan önce doğru numara ve model seçimi yapmanızı öneriyoruz.

Ön sipariş ürünler 5 gün içerisinde kargoya verilecektir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış. Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Sağlıklarını düşünen ve her zaman içi en rahat ortopedik terlik modellerinden birine sahip olmak isteyen kişiler Kadın Air Max Taban Baykuş Desenli Koyu Mavi Sabo Terlik modellerinin kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu bilmelidirler.

Zayıflamak isteyen kişiler için özel olarak üretilen ve son derece rahat bir yapıya sahip olan airmax baykuş desenli sabo terlik hafifliği ile de dikkat çekmektedir. Birçok kişinin değişmez tercihi haline gelen ve aynı zamanda kalitelerine rağmen uygun fiyatlar ile satışa sunulmakta olan desenli sabo terlik modelleri herkes tarafından büyük bir keyif ile kullanılmaktadır. Farklı renk veya desenlerde üretilmekte olan bu ürünler hem zayıflamak isteyen kişilere bedensel açıdan destek vermekte hem de hava alan yapısı ile uzun süre ayakta kalmak zorunda olan kişilere de büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Özel tasarımız ile doğru bir yürüyüş pozisyonu alınmasına yardımcı olan airmax baykuş desenli sabo terlik modellerin de aynı zamanda bel veya omur kaslarına da eşit oranda yük binmesi sağlanmaktadır.

Desenli sabo terlik fiyatları hakkında araştırma yapan kişiler genellikle bu ürünlerin bütçelerine uygun seviyeler de satışa sunulduğunu görebilmektedirler. Sert kauçuk malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlamakta olan bu ürünler özellikle sağlık sektörün de çalışan ve gün boyunca ayakta olmak zorunda olan kişiler tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Uzmanların da her zaman için beden sağlığı açısından en çok önerdikleri ürünlerden biri olan sabo terlikler yürüyüşü anında ayağın en doğru şekli almasını sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Kullanılan özel malzemeler de bu terlikleri kullanan kişilerin de hiçbir şekilde sağlık sorun oluşmamasına yardımcı olmaktadır. 

Yüksek tabanlı olarak üretilen bu terlikler de taban kısmı adeta bir yastık gibi ayaktan gelen yükü emmekte ve bu sayede ayak tabanının kesinlikle yorulmamasını sağlamaktadır. Medikal terlik modelleri arasında her zaman farklı bir yeri olan bu ürünleri ilk defa kullanan kişiler kısa zaman içinde diğer terlik modellerinden ne kadar farklı olduklarını anlayabilmektedirler. Bu sebeple sağlıklarını düşünen ve her zaman içi en rahat ortopedik terlik modellerinden birine sahip olmak isteyen kişiler airmax baykuş desenli sabo terlik modellerinin kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu bilmelidirler. Zaten ilk kez kullanan kişiler mutlaka bu ürünlerin rahatlığını görebilmektedirler.