1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

İstanbul Şişli Fulya Mahallesi Posta Kodu


Posta Kodu: 34394

İstanbul Şişli İlçesi Fulya Mahallesi

Şişli Fulya Mahallesi posta kodu sorgusu sonucu 34394. Posta kodları sayesinde; İstenilen herhangi bir adrese mektup, kargo, fatura ve diğer gönderiler gönderirken ihtiyacımız olan sayısal numaradır. Türkiye'de posta kodları 5 basamaklı tam sayılardan oluşturulmuştur. Posta kodu sayesinde gönderiler, alıcılara hızlı ve problemsiz bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta Kodu

İstanbul Şişli Fulya Mahallesi posta trafiğinin düzenlenmesinde oldukça kullanışlıdır, posta kodu aramaları ile kontrollü bir şekilde kullanılmaktadır. Bir adrese herhangi bir gönderi göndermek için gereken bir dizi adımı içermektedir.

Posta Kodunun Önemi, Posta Kodu Ne İşe Yarar?

Posta kodu sayesinde çok fazla insan gücü ve emek harcamadan gönderi doğru adresi kolayca bulmaktadır. Posta Kodu Şişli Fulya Mahallesi Gönderiler varış noktasına ulaşmak için tek tek ayrılmalıdır. Bu zaman ve insan gücü kaybını önlemek için kod kullanımı oldukça önemlidir.

Posta kodlarına navigasyon menüsünden veya arama yaparak hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki tüm veriler PTT sisteminden gelmektedir. Böylece her hangi bir işlemlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

İlİlçeMahallePosta Kodu
İSTANBULŞİŞLİFULYA MAH34394