1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Hemşire Forması Şişli Hemşire formalarımızda çeşit zenginliğimiz mevcuttur ve stoklarımız her zaman günceldir.Resimlerde gördüğünüz ürünlerin birebir aynısı olan renkte ürünler tarafınıza kargolarnır. 400 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Verdiğiniz siparişler son derece kaliteli ve hızlı bir şekilde kargoya teslim edilir.

%100 Pamuk Likralı Takma Kol Lila Takım
%100 Pamuk Likralı Takma Kol Lila Takım

Kumaşımızın en belirgin özelliği, ince iplik ve sık dokunmasından dolayı oldukça yumuşak olmasıdır. İnce kumaş olmasına rağmen sıcak tutan kumaşımız sizi gün içerisinde terletmez. Ayrıca ipeksi dokusu sayesinde, kumaşımız oldukça şık bir görünüme sahiptir.

SATIN AL

Hastanelerimizde ve özel kliniklerde olmak üzere tüm sağlık kuruluşlarında hizmet vermekte olan sağlık çalışanlarımızın gün içinde ki yoğunluğu ve stresi ile performansında düşüşler yaşanması muhtemel bir problemdir. Bizde sağlık personelinin rahatlığı ve konforunu sağlamak için onlarca farklı modellerde üniformalar üretiyoruz. Bu üniformaları genel olarak v yaka şeklinde üretiyoruz. Müşterilerimiz genelde v şeklini tercih ettiğinden dolayı v yaka üretiminde profesyoneliz. Bunun yanı sıra ürünlerimiz birden fazla cebi bulunur. Tüm ürünlerimizin genel bilgileri sitemizde ürünlerin açıklama kısmında bulunmaktadır.

Hemşire Forması Şişli