100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Koyu Taban Asker Yeşili Terlik

Koyu Taban Asker Yeşili Terlik

Erkek Koyu Taban Asker Yeşili Sabo Terlik çeşitlerimiz siz değerli çalışanlara iyi bir şekilde gününüzü sürdürebilmemiz için sunulmaktadır. Böylece uzun mesailer harcayacağınız günler de ayaklarınızın rahatlığı sağlanabilecektir.

TL
3 TAKSİT İMKANI 99,00 ₺ 79,00 ₺
Whatsapp ile Sipariş Ver
Marka Lame
Tipi Sabo
Taban Tipi Koyu Taban
Ortopedik Yarı Ortopedik
Topuk Yüksekliği 4.3 CM
Numara 40, 41, 42, 43, 44, 45
PANDEMİ SÜRESİNCE İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Pandemi süresince alınan tedbirler gereğince hijyen açısından bu süreçte değişim ve iade kabul edemiyoruz. Beden tablomuza göre sipariş vermenizi öneriyoruz.

Bu süreçte satın almış olduğunuz ürünlerin satın alma tarihleri belli olduğundan dolayı pandemi sonrası iade ve değişimleriniz kabul edilecek olup hiçbir sağlık çalışanımız mağdur edilmeyecektir.

Eğer çalışmış olduğunuz hastane veya kurum kargo kabul etmiyor ise sorunsuz teslimat için bulunduğunuz adresi vermeye ve ürünü teslim alacak bir kişinin olmasına dikkat ediniz.

LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.
Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Erkek Koyu Taban Asker Yeşili Sabo Terlik çeşitlerimiz siz değerli çalışanlara iyi bir şekilde gününüzü sürdürebilmemiz için sunulmaktadır. Böylece uzun mesailer harcayacağınız günler de ayaklarınızın rahatlığı sağlanabilecektir.

Herkes günlük hayatta ayakta geçireceği süre boyunca rahat ve konforlu olmak ister. Bu sebeple tercih edilecek terlik modelleri insanların gündelik yaşantılarında büyük bir yere sahip olmaktadır. Sağlık sektöründe ya da medikal alanda herhangi bir yerde çalışan erkekler ayaklarının gün boyu rahat etmesini ön planda tutar. Mantar taban erkek sabo terlik siz değerli çalışanlar için firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu terlikler sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İsteyen kişiler için farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Beyaz Sabo terlik isteyenler için ya da yeşil terlik isteyenler için seçeneklerimiz hâlihazırda mevcuttur. Terlikleri seçerken özellikle kalitesine ve kalıplarına dikkat ederiz. Böylelikle zor durumda kalmaktan kaçınırız terliklerin tabanı rahatlık açısından oldukça önem taşır. Böylelikle tüm günümüzü rahat bir şekilde ayakta geçirebiliriz. 

Mantar taban erkek sabo terlik modelleri oldukça çeşitlidir. Dileyen kişiler düz sabo terlik modelleri için firmamızın sayfasına ziyarette bulunabilir. Ekonomik açıdan sizleri zorlayıcı bir yapıya sahip değildir. Düz sabo terlik fiyatları oldukça uygun bir yapıda sizlere sunulmaktadır. Böylelikle bütçenizi sarsmadan istediğiniz kalıpta ve şekilde terliklere sahip olabilme imkânınız mevcuttur. Özellikle kişilerin ayaklarında belirli sorunlar mevcutsa ona göre tercih yapmaları gerekmektedir. Tam da bu konu üzerine dileğinizi gerçekleştiren firmamız ortopedik terlik üretimi yaparak sizlerin beğenisine sunmaktadır. Böylece uzun mesailer harcayacağınız günler de ayaklarınızın rahatlığı sağlanabilecektir.

Medikal terlik yapımında oldukça önemli bir yapıya sahip olan firmamız müşterilerin kişisel tercihlerini de dikkate alarak üretime devam edebilmektedir. Mantar taban erkek sabo terlik çeşitlerimiz siz değerli çalışanlara iyi bir şekilde gününüzü sürdürebilmemiz için sunulmaktadır. Farklı modeller ya da renk ve desen çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu terlikler sayesinde yorgunluğunuz belirli ölçüde azalacaktır. Aynı zamanda ayak sağlığınızı koruyacak ve ağrı çekmekten uzak olacaksınız. Günleriniz ayak ağrılarınızdan sızlanarak geçmesin! Hem rahat hem de sağlıklı bir yapıya sahip olan Sabo terlikler yaşam kalitenizi önemli ölçüde artıracaktır. Böylelikle daha rahat günler ve zamanlar geçirmeniz mümkün olabilecektir.