100₺ ve üzeri ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO.
Gezegen Desenli İndigo Mavisi Bone

Gezegen Desenli İndigo Mavisi Bone

Tüm desenli bone modelleri gibi, Erkek Gezegen Desenli İndigo Mavisi Cerrahi Bone modellerinde de kaliteli grafikleri ve renk geçişlerini kullanmaktayız.

TL
3 TAKSİT İMKANI 20,00 ₺
Marka Lame
Model Pascal Gondry
Kumaş Poplin
Karışım %100 Pamuk
LAME tüm kullanıcılarına iade / değişim garantisi vermektedir.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücretini karşılamak şartı ile en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü iletişim sayfasındaki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin her zaman arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmaz iseniz, 7 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur.

İade veya değişim talebinde bulunduktan sonra ürünü aynı titizlik ile paketleyip faturası ile birlikte gönderiniz. Gönderimlerinizi Aras Kargo ile yapınız. Aksi takdirde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

Daha fazla bilgi için tıkla
MÜŞTERİ YORUMLARI

#LAMEMEDİKAL

Bu ürüne sahip misin? #lamemedikal hashtag’i ile Instagram veya Twitter’a gönder ya da aşağıdaki butona tıklayarak fotoğrafını ya da videonu yükle ve anında parapuan kazan.

SENDE FOTOĞRAF VEYA VİDEO GÖNDER

Henüz Yorum Yazılmamış.Oturum açarak ilk yorumu sen yap!

Tüm desenli bone modelleri gibi, Erkek Gezegen Desenli İndigo Mavisi Cerrahi Bone modellerinde de kaliteli grafikleri ve renk geçişlerini kullanmaktayız.

Tüm desenli bone modelleri gibi, Gezegen desenli bone modellerinde de kaliteli grafikleri ve renk geçişlerini kullanmaktayız. Gezegen desenli bone modellerimiz, kumaş özellikleri bakımından, %30 ya da 35 viskon malzeme ile % 65 ile 70 arasında, polyester karışımından hazırlanmaktadır. Bone modellerimizde bu şekilde, sağlıklı ve kullanışlı bir kumaş karışımını kullanmaktayız. Yaklaşık olarak 100 gram olan bonemiz gerçekten çok hafiftir. Başınızda saatlerde kalabilir ve asla size ağırlık yapmaz. Tüm gün başınızda kalabilir ve varlığını unutursunuz bile. 

Medikal bonenizi tüm gün kullandıktan sonra, 40 derece ısıda makinede yıkayabilirsiniz. Bu sıcaklık yeterlidir. Kolay leke tutmaz ve temizlenmesi de kumaş özelliği olarak leke tutmadığından son derece kolaydır. Orta ısıda yani 150 derecede ütülemeniz de yeterli olacaktır. Arkasında bulunan bağlama kısmından, medikal bonenizi başınıza yerleştirmenizden sonra, bağlayarak sabitleyebilirsiniz. Bir lastik olmadan, başınızı sıkmadan bağlamak rahat etmenizi sağlayacaktır.