1750 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Hemşirelere Özel Hediye Kılavuzu

Hemşirelere Özel Hediye Kılavuzu

Sağlık kuruluşları alanında bulunan tüm çalışanlar için özel hediye seçenekleri vardır. Hemşirelere Özel Hediye Kılavuzu aramaları sonucunda yapılan seçimlerde sabo terlik, bone ve forma çeşitleri görülüyor. Buna benzer birçok seçenek içinde sayfamızı inceleyebilirsiniz. Online satış için bulunan tüm ürünlerde uygun fiyat sunumu da söz konusudur. Hemşire olarak çalışanların gün boyu içinde bulundukları forma ya da önlüğün yanı sıra sabo terlik ve bone seçenekleri de rahat olmalıdır. Bu açıdan hemşire yakınlarınıza medikal giyim hediyeleri aldığınızda ürünlerin rahat olmasına önem vermelisiniz. Bu konuda sayfamızda yer alan tüm medikal giyim çeşitlerinde kaliteli ve yumuşak kumaş kullanımından ötürü rahatlık da sağlanmaktadır.

Hemşirelere Özel Hediyeler

Çalışma süresi boyunda içinde bulundukları forma ve terliklerin şık ve hoş görünümü de önemlidir. Hemşirelere özel hediye seçeneklerinde uygun fiyata kaliteli ürün alımı da mümkündür. Gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde medikal giyim ürünleri almak da söz konusu olabilmektedir. Hatta hemşireye hediye aramaları sonucunda elde edilen seçeneklerde daha çok medikal giyim çeşitleri tercih ediliyor. Özel günlerin yanı sıra tıp bayramı ya da dünya sağlık gününü özel olarak kutlanan günlerde de bu gibi hediye seçimleri yapmak mümkündür.

LAME 1002 Basic Likralı Saks Mavisi Scrubs Kısa Kol Hemşire Forması Takım
LAME 1002 Basic Likralı Saks Mavisi Scrubs Kısa Kol Hemşire Forması Takım

V-Yaka Klasik Takım, 1002 Model Üst ve 1009 Model Alt Erkek 3-Cepli, Saks Mavisi Likralı Takım. Hemşire forması, doktor forması, hemşire kıyafeti, scrubs ve kurumsal iş profilinize uygun şekilde her alanda kullanılmaktadır.

SATIN AL

Uzun süredir medikal alanda satışta bulunan sayfamızda müşteri memnuniyetine de her zaman öncelik verilmektedir. Zengin içeriklerinden ötürü sayfada bulunan tüm çeşitlerde uygun fiyat uygulaması sağlanır. Doktor forması da bu alanda çeşitli şekilde vardır. Forma seçimlerinin yanı sıra forma altı olarak her renkte dar kesim pantolonlar da sayfada bulunuyor. Tüm bedenlere uygun olarak ayarlanan çeşitlerde boy özelliğine de önem verilmiştir. Son olarak medikal giyim seçenekleri arasında yer alan sabo terliklerde hemşirelere hediye olarak alınabilmektedir. Şık ve rahatlığın ön planda olduğu bu terliklerde renk ve desen seçenekleri de bulunuyor. Sabo terliklerde bulunan dijital baskı şekli bonelerde de vardır. Bunun için tercih ettiğiniz desenli bonelerde rahat kullanımda geçerlidir. Böylece bonelerde zaman içerisinde soluk görüntü gibi durumlarda söz konusu değildir. Kolay ütüleme ve leke tutmam özelliği sayfada bulunan tüm medikal giyim seçeneklerinde geçerlidir.